Paylaş

Twitter tweet istatistikleri nerede görme. Twitter uygulamasında yaptığınız tweet paylaşımının kaç kişiye gösterildiğini merak ediyorsanız nereye girmeniz gerektiğini konu aldık.

Twitter uygulamasını uzun süredir kullanıyorsanız eğer bu bilginin nereden kontrol edileceğini biliyorsunuzdur. Fakat twitter platformuna üye olan yeni kişi sayısı her geçen gün çoğalmaktadır. Ve bu kişiler twitter uygulamasındaki özelliklerin nerede olduğuna dair bilgilere hemen sahip olmayabiliyor. Twitter sosyal medya uygulamaları içerisinde etkileşimin en hızlı yapıldığı platformlardan bir tanesidir. Öyle ki yaptığınız bir tweet paylaşımı binlerce kişiye anında ulaşabilmektedir. Ve bu durum takipçi kitlenizi de arttırmaktadır. Twitter hesaplarında attığınız bir tweet size binlerce takipçi kazandırabilirsiniz. Yapılan paylaşımların ne olduğunu düşünüp o şekilde paylaşırsanız etkileşimin daha fazla kişiye ulaşacağını da bilmeniz gerekiyor. Twitter üzerinde yapılan tweetin gösterim sayısını ve istatistiklerini nereden göreceğinizi yazımız içerisinde geniş kapsamlı aktaracağız.

Twitter tweet istatistikleri nerede görme

Twitter tweet görüntüleme sayısı, tweet görüntüleme sayısını bulma, tweet görüntüleme sayısı nerede, tweet istatistiklerini görme, tweet istatistiklerini bulamıyorum, tweet istatistiklerini göremiyorum, tweet istatistiklerine nereden girebilirim. Twitter hesabınızda yapılan her tweet paylaşımının hızlı şekilde etkileşim içerisinde girdiğini tüm kullanıcılar bilmektedir. Görüntüleme sayısının ve tweet üzerindeki istatistikleri göreceğiniz alanın nerede olduğuna ise beraber inceleyeceğiz.

Tweet görüntülenme sayısı

Hemen örnek olarak bir tweet paylaşımı yaparak bu örnek üzerinden ilerleyebiliriz. İlk olarak twitter uygulamasının içerisine girip tweet paylaşımımızı sağlıyoruz.

Twitter tweet istatistikleri nerede görme, tweet görüntülenme sayısı, tweet görüntülenme sayısı nerede, tweet istatistiklerini bulamıyorum, tweet istatistikleri, tweet görüntülemeleri
  • Beraberinde paylaşılan tweetin olduğu alana gelerek sağ tarafında yer alan aşağı doğru ok işaretine tıklıyoruz.
  • Tweet etkinliğini görüntüle seçeneğine geliyoruz.
  • Burada tweet istatistikleri görebilir ve yayınlanan tweet’in görüntüleme sayısı bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  • Twitter üzerinde bu bilgilerin tamamına paylaşılan her tweet için ulaşabilirsiniz.

Tweet görüntüleme sayısını kontrol ettiğinizde şayet bu bilgilerin az olduğunu düşünüyorsanız aşağı kısımda daha geniş kitleye ulaşmanız için öneri de bulunmaktadır. Buradaki yolu takip ederek tweet paylaşımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Twitter tweet istatistikleri nerede görme, tweet görüntülenme sayısı, tweet görüntülenme sayısı nerede, tweet istatistiklerini bulamıyorum, tweet istatistikleri, tweet görüntülemeleri

Atılan tweet paylaşımlarıyla birlikte gündem oluşmaktadır. Ve böylelikle ülkemizdeki gündemi haberlere düşmeden önce biliyoruz.  Twitter hakkında merak ettiğiniz farklı soruları bizlere yorumda ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here