Twitter tweet atamıyorum paylaşmıyor. Tweet atmak istediğinizde hata ile karşılaşıyorsanız bunun neyle ilgili olduğunu kontrol edip sorunu gidereceğiz.

Twitter tweet sistemi üzerinde kurulu olan sosyal medya ağlarından birisidir. Uygulama içerisinde atılan tweetlerle beraber gündem oluşmaktadır. Gündeme katkıda bulunmak ya da yapacağınız tweet paylaşımlarıyla beraber etkileşimi üste çıkarmak için sizlerde tweet yayınlamanız gerekiyor. Twitter’da sadece tweet paylaşımı yapılmıyor. Anket, fotoğraf ya da video paylaşımlarını da sağlayabiliyorsunuz. Twitter üzerinde tweet paylaşımı yapmaya çalıştığınızda hata alıyorsanız eğer yapmanız gereken kontroller bulunmaktadır. Twitter internet olmadan çalışan bir uygulama olmamasından dolayı önce internet bağlantılarınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Bağlantılar gözden geçirildikten sonra hala daha sorun devam ediyorsa sunucu kaynaklı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Bu kontrolü de başka arkadaşlarınıza sorarak yapabilirsiniz. Onlarda da aynı hata var mı yok mu sorusunu sorup o yönde işlem sağlayabilirsiniz. Sunucu kaynaklı da sorun görünmüyorsa eğer gereken işlemlere beraber bakacağız.

Twitter tweet atamıyorum paylaşmıyor

Twitter tweet paylaşamıyorum, tweet atamıyorum, tweet yayınlanmıyor, twitter tweet neden gitmiyor, tweet neden gitmiyor, tweet paylaşıyorum ancak gitmiyor, twitter tweet gönderimi yapamıyorum, twitter tweet neden atılmıyor. Twitter hesabınızda bağlantıları ve sunucuyla alakalı sorunları kontrol ettikten sonra hala daha gönderi yapamıyorsanız bununla alakalı kontrol edilmesi gereken diğer hususları sizlere aktaracağız.

Twitter tweet yayınlanmıyor

Twitter uygulamasında üçüncü parti yazılımlarına izin vermeniz durumunda bazı alanlarda hatalarla karşılaşabilirsiniz. Haliyle üçüncü parti uygulamalarını kaldırmanız gereklidir.

Twitter tweet atamıyorum paylaşmıyor, tweet atamıyorum, tweet paylaşamıyorum, tweet gitmiyor, tweet gönderemiyorum, tweet neden atılmıyor
  • Uygulama içerisinde sol tarafta bulunan Daha fazla alanına tıklayıp oradan da Ayarlar ve gizlilik bölümüne giriyoruz.
  • Hesap alanına girdikten sonra da sağ tarafta bulunan sayfayı aşağıya doğru kaydırıp Uygulamalar ve Oturum alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Bağlı bir uygulama varsa sayfada hemen karşınıza gelmesi gerekiyor. Onları kaldırmanız halinde sorununuzun giderilmesi gerekiyor.
  • Olmaz ise bilgisayardan giriş yapıyorsanız farklı bir tarayıcıdan giriş yapmayı denemeniz lazım. Telefondan giriş yapıyorsanız eğer uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemenizle beraber sorun ortadan kalkmış olması gereklidir.
  • Hala daha sorun devam ederse twitter yetkililerine durumu sorun bildir üzerinden iletmeniz gerekiyor.
Twitter tweet atamıyorum paylaşmıyor, tweet atamıyorum, tweet paylaşamıyorum, tweet gitmiyor, tweet gönderemiyorum, tweet neden atılmıyor

Twitter tweet sorunu ile alakalı gerekli yazımızı sizler için hazırlamış durumdayız. Eklemek istediklerinizi yorumdan ekleyebilirsiniz.

Önceki İçerikFacebook paylaşım sever nedir nasıl alınır
Sonraki İçerikinstagram efekti kaydedince nereye gidiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here