Paylaş

Twitter tüm cihazlardan çıkış yapma nerede. Twitter hesabında giriş yapılan tüm hesaplardan çıkış yapmak istiyorsanız nelerin gerekli olduğuna bakacağız.

Sosyal medya uygulamalarının güvenilirliği bizler için önem arz etmektedir. Genel itibariyle kullanıcılar hesaplarının başkalarının eline geçmemesi için güvenlik adımlarını en üstte çekmektedir. Başkaları tarafından hesaplarına giriş sağlanmış olup olmadığını merak eden kişilerde bulunmaktadır. Twitter uygulamasında olsun diğer sosyal medya hesaplarında olsun artık hesaplara hangi cihazlardan giriş yapıldığını görebilmekteyiz. Twitter hesabınıza giriş yapıyor olmasına rağmen hesap içerisinde değişiklikler fark ederseniz giriş yapılan cihazları kontrol edebilirsiniz. Bir nevi hesabınızın güvenliği için alınacak önlemlerden birisidir. Dolayısıyla hesabınıza sizden başka hangi cihazlar bağlantı kurmuş bunların tamamını bularak cihazların hepsinden çıkışı sağlayabilirsiniz. Sadece bu işlemle sınırlı kalmanız hesabı güvene aldırmayacaktır. Giriş sağlanan cihazların arasında sizin giriş yaptığınız cihazın haricinde bir cihaz varsa çıkış yap butonu sonrasında şifre değişiklik işlemlerinin devreye koyulması gerekiyor.

Twitter tüm cihazlardan çıkış yapma nerede

Twitter giriş yapılan cihazlar, twitter tüm cihazlardan çıkma, twitter giriş yapılan cihazlardan çıkma, twitter girilen cihazlardan çıkış yapma, twitter tüm hesaplardan nasıl çıkılır, twitter uygulaması içerisine benim haricimde giriş yapılan cihazlardan nasıl çıkabilirim. Girişini yaptığınız twitter hesabınızın güvenirliğini üstte almak için gerekli olan ayarları kontrol edeceğiz. İlgili işlem aşamalarıyla beraber sorunumuz ortadan kalkacak ve daha güvenli şekilde hesap gezintilere devam edebileceksiniz.

Twitter giriş yapılan cihazlardan çıkma

Tüm sosyal medya hesapları bizler için önemli olsa da sadece twitter kullanan kişi sayısı da fazladır. Twitter uygulamasına hangi cihazlardan giriş sağlanmış bunları görüp ayarları yapabilmemiz için gerekenleri aşağıda sıralamış bulunuyoruz.

Twitter tüm cihazlardan çıkış yapma nerede, twitter giriş yapılan cihazlardan çıkma, twitter kim giriş yapmış, twitter girilen cihazlar, twitter tüm cihazlardan çıkma, twitter girilen cihazları kaldırma
  • Twitter uygulamasının içerisine giriş sağlandıktan sonra profil sekmesine tıklayıp oradan da Gizlilik ve Ayarlar bölmesine giriş yapıyoruz.
  • Ardından sol menü ekranında bulunan Uygulamalar ve Cihazlar bölümüne tıklıyoruz.
  • Twitter’a erişmek için son zamanlarda kullanılmış cihazların altında hangi cihazlardan giriş yapılmış ise bunların bilgileri gelecektir.
  • Gelen bilgileri incelediğinizde size ait olmayan bir cihaz varsa sağda bulunan Hepsinden çıkış yap yazısına tıklıyoruz.
  • Tüm hesaplardan çıkış sağlandıktan sonra kendi hesabınızın şifre sıfırlama ayarlarını da gerçekleştirmeniz gerekiyor.
  • Yani şifre değişikliğini de yaparak hesabı güvene almış olacaksınız. Bu alanı arada sırada kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır. Hesaba giriş yapılan cihazları kontrol ederek sorununuzu giderebilirsiniz.
Twitter tüm cihazlardan çıkış yapma nerede, twitter giriş yapılan cihazlardan çıkma, twitter kim giriş yapmış, twitter girilen cihazlar, twitter tüm cihazlardan çıkma, twitter girilen cihazları kaldırma

Twitter tüm cihazlardan çıkış yapma nerede diye merak eden ya da bilmeyen kullanıcılarımız için gereken alanları paylaşmış bulunuyoruz. Takıldığınız yerleri yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here