Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Twitter takipçim artmıyor gözükmüyor sorununa yönelik işlem aşamalarla alakalı yardımcı olacağız.

Sosyal medya uygulamalarının arasında ayrı bir yeri olan Twitter platformu gündemi belirlemektedir. Atılan Tweet paylaşımları bir anda milyonlara ulaşabilmektedir. Bu da sizi uygulamada tutma isteği uyandırmaktadır. Takip sistemi üzerine kurulu olan uygulamada bazı kişiler Twitter takipçim artmıyor gözükmüyor demektedir.

  • Oluşan bu sıkıntının altında yatan nedenin ne olduğunu kapsamlı şekilde araştırmış bulunuyoruz.
  • Yapılacak olan ayarlarla birlikte sorununuzu kısa süre içerisinde giderebileceksiniz.

Twitter takipçim artmıyor gözükmüyor

Twitter takipçim artmıyor

Twitter takipçim gözükmüyor diye üzüntü içerisine girmeniz gerek bulunmamaktadır. Çünkü takipçinizin görünmüyor olması tamamen internet bağlantısı ya da anlık sunucularla alakalı olabilmektedir.

Bu tarz durumlarda ilk kontrol etmeniz gereken yer internet bağlantınızdır. Uygulamaya wifiden bağlıyken giriş yapıyorsanız mobilden bağlanarak deneme yapın. Mobilden bağlıysanız da wifiye bağlanarak giriş yapmayı deneyin.

Denemeleriniz sonuçsuz kalması durumunda uygulamaya telefondan bağlanıyorsanız kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin. Ve tekrar kontrol edin. Bu işlem sonucunda sorunun giderilmiş olması gereklidir. Probleminiz devam etmesi halinde ‘’ https://help.twitter.com/tr/contact-us’’ adresine giriş gerçekleştirip buradan ilgili Twitter yetkililerine durumu bildirmeniz gereklidir.

Yetkililer sizin probleminiz için gerekli incelemeleri sağlayıp size geri bildirimi yapacaktır. Böylelikle sorun giderilmiş olacaktır. Şayet uygulamaya bilgisayarınızdaki tarayıcınızdan giriş yapıyorsanız yapmanız gerekenleri aşağıda belirtmiş bulunuyoruz.

Twitter takipçim artmıyor

Twitter takipçim artmıyor görünmüyor

Twitter takipçim artmıyor sorununu bilgisayardan yaşıyorsanız eğer farklı bir tarayıcından giriş yaparak deneme sağlayın. Farklı tarayıcı üzerinde de aynı problemi yaşıyorsanız eğer tarayıcı geçmişi temizleyip o şekilde bağlantı kurmayı deneyin.

Windows 10 işletim sistemli bilgisayardan bağlantı kuruyorsanız güncelleştirme gelmiş mi? Bunları test edin. Güncelleştirmelerinizi devreye aldıktan sonra tekrar baktığınızda takipçiler artmış olacaktır. Şayet takip isteği gönderilmiyorsa bunda cihaz ya da uygulama kaynaklı bir hata bulunmamaktadır.

Twitter takipçi alanında karşılaşmış olduğunuz farklı sorunlar varsa bize bunu yorum alanından bildirebilirsiniz. Nitekim üst tarafta verdiğimiz link üzerinden girişinizi yapmaya çalıştığınızda yaşamış olduğunuz sıkıntı neyse onun üzerine basarak işlem sağlayabilirsiniz. Diliyorum sizin için faydalı bir yazı olmuştur. Eklemek istediklerinizi bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here