Paylaş

Twitter takip isteği gönderemiyorum olmuyor. Twitter hesabınızın içinde birine takip isteği göndermek istediğinizde işlemler sağlanmıyorsa nedeni haberimizde.

İnstagram ve tik tok uygulamaları gibi twitter uygulaması da takip sistemi üzerine kurulumu bir uygulamadır. Twitter hesaplarında tanıyor olabileceğiniz kişilere takip isteği göndererek onlarında sizleri görmesi ve takip isteği göndermesini isteyebiliyorsunuz. Uygulama içerisinde bazen takip isteği sırasında sorunlarla karşılaşılabilmektedir. 24 saat içerisinde olduğundan fazla takip isteği gönderme halinde belirtilen limitin üzerinde gönderim yapılamamaktadır. Twitter ve tüm sosyal medya ağlarında sadece tanıdıklarınıza takip gönderimi sağlamanız gerekiyor. Tanımadığınız kişilere göndereceğiniz istekler askıda kalacağından dolayı limite ulaşmanızda kaçınılmaz olacaktır. Twitter bir günde takip isteği gönderme limiti hakkında bilgiyi öğrenmek istiyorsanız bunların tamamını sizlere yazımızda aktaracağız. Bu bilgiler doğrultusunda istek atmanız halinde uygulama da sorun yaşamadan kullanımları yapmanıza sebebiyet verecektir.

Twitter takip isteği gönderemiyorum olmuyor

Twitter istek göndermiyor, twitter takip isteği atamıyorum, twitter istek neden atamıyorum, twitter takip limiti var mı, twitter takip limiti nedir, twitter takip kısıtlaması aldım, twitter takip limitine yakalanınca ne oluyor. Artık çoğu sosyal medya uygulaması özelliklerinin tamamını kısıtlamıştır. Böyle olmadığı sürede uygulamada kasma ve donmalarla karşılaşırken aynı zamanda başka kişilerinde hakları ihlale uğramış oluyor.

Twitter takip isteği atamıyorum

Twitter hesabı içerisinde bir günde toplamda 400 kişiye takip isteği gönderebilirsiniz. 400 Kişiye ulaştığınızda hala daha istek göndermeye devam ederseniz direk uyarı bilgilendirmesi ekrana gelecektir.

Twitter takip isteği gönderemiyorum olmuyor, twitter istek atmıyor, twitter istek göndermiyor, twitter istek neden göndermiyor, twitter takip etme limiti, twitter takip isteği gitmiyor
  • Takip etmenin sınırı olur mu diye düşünebilirsiniz.
  • Elbette takip etmeninde bir kuralı bulunmaktadır.
  • Üstelik bu kural sadece twitter içinde geçerli değildir.
  • Diğer sosyal medya hesaplarının tamamında aynı işlem devreye girmektedir.
  • Tanıdığınız kişilere istek gönderme de herhangi bir sorun bulunmuyor. Ama istekler kabul edilmediği sürece istek göndermeniz haliyle kısıtlamaya uğramaktadır.
  • Böyle bir kısıtlamanın yaşanmaması istiyorsanız günlük 400 kişiden fazlaya istek göndermemeye dikkat etmelisiniz.
  • Peki bu kısıtlama ne zaman kalkacak diye soracak olursanız da bunun zamanı zaten twitter yetkilileri tarafından sizlere gönderilecektir.

Twitter takip isteği gönderemiyorum olmuyor diyenler için buna neden olan etkenleri aktarmış bulunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here