Twitter sürekli mail gönderiyor gelmesin. Mail adresinize sürekli mail gelmesinden rahatsızsanız eğer bunun önüne nasıl geçeceğinizi yazımızda aktaracağız.

Twitter geniş kapsamlı bir sosyal medya platformudur. Gündem içerisinde olan haberlerin anında öğrenildiği uygulamalardan birisidir. Yani haber nitelikli paylaşımları bu alandan daha hızlı şekilde öğrenmek mümkündür. O yüzden gündemi takip etmek isteyen herkesin bir twitter uygulaması bulunmaktadır. Akıllı telefonlarımıza yüklediğimiz uygulamaların çoğuna gün içerisindeki yoğunluğumuzdan dolayı giremeyebiliyoruz. Böyle olunca da uygulama içerisinde olup bitenleri ister istemez merak ediyoruz. Twitter uygulamada değilken dahi gündemdeki haberleri öğrenebilmeniz için mail adresinize sürekli mail gönderimi sağlamaktadır. E-posta bildirimi aktif olan tüm kullanıcılarda durum aynen bu şekilde ilerlemektedir. Sizin hoşunuza gidecek olan gönderileri mail adresinize haber olarak göndermektedir. Fakat gelen mailler belli zamandan sonra sıkıcı olmaya başladığı andan itibaren bu bildirimleri durdurmakta sizlerin elinizde. Nasıl durdurma yapacağınıza ise beraber bakarak sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

Twitter sürekli mail gönderiyor gelmesin

Twitter mail göndermesin, twitter mail atmasın, twitter sürekli mail gönderiyor, twitter kendi kendine mail atıyor, twitter kendiliğinden mail geliyor, twitter uygulamasından mailime mail atılmasın, twitter mail istemiyorum. Twitter hesabınızdan mail adresinize gündemi takip etmeniz için sürekli mail gönderimi yapılmaktadır. Haber amaçlı gönderilen bu maillerin gelmemesi adına yapılaması gerekenleri haberimizde yayınlayacağız.

Twitter mail atmasın

Twitter hesabından size mail gelmesinden rahatsızsanız eğer E-posta bildirimlerini kapalı hale getirmeniz gerekiyor. Bildirimler kapalı hale gelmesiyle birlikte artık mail adresinize gelen bildirimler gelmemeye başlayacaktır.

Twitter sürekli mail gönderiyor gelmesin, twitter mail göndermesin, twitter mail atmasın, twitter mail gelmesin, twitter kendiliğinden mail gönderiyor, twitter kendiliğinden mail atmasın

İlgili bildirimlerin tamamen nasıl kapanacağını ise birlikte kontrol edeceğiz. İlk olarak uygulamanın içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş yaptığınızda sağ alt tarafta bulunan Daha fazla simgesine tıklayıp Ayarlar ve gizlilik bölmesine giriyoruz.

  • Açılan sayfanın orta alanında bulunan Bildirimler simgesine tıklıyoruz.
  • E-posta bildirimlerine geldiğinizde tik işareti sağa doğru kaymışsa eğer bildirimlerin gelmesi aktiftir.
  • Bu alanı pasifleştirmek için sola kaydırmanız yeterlidir. Artık Twitter üzerinden sizlere gönderilen mail bildirimlerinizin gelmediğini görebilirsiniz.
  • Yapılan ayarlar sonrasında hala daha bildirim almaya devam ediyorsanız eğer uygulama içerisinden mail adresinizi kaldırabilirsiniz.

Ayarlarımızla beraber bundan sonra mailinize twitter uygulamasından mail gelmemeye başlayacaktır. Merak ettiğiniz yer olursa bize bunu iletebilirsiniz.

Twitter sürekli mail gönderiyor gelmesin, twitter mail göndermesin, twitter mail atmasın, twitter mail gelmesin, twitter kendiliğinden mail gönderiyor, twitter kendiliğinden mail atmasın
Twitter sürekli mail gönderiyor gelmesin, twitter mail göndermesin, twitter mail atmasın, twitter mail gelmesin, twitter kendiliğinden mail gönderiyor, twitter kendiliğinden mail atmasın
Önceki İçerikFacebook yükselen yıldız nedir nasıl alınır
Sonraki İçerikTik tok kişisel hesaba geri dönme geçme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here