Paylaş

Twitter şifreniz zaten sıfırlanmış durumda uyarısını almanız durumunda bu hatanın nasıl giderileceğine dair tüm detayları anlatacağız.

Twitter şifreniz zaten sıfırlanmış durumda

Twitter, sizin 280 karakter şeklinde sınırlandırılmış ve buna da ‘’Tweet’’ adı konulan bir sosyal medya ağıdır. Atılan tweet paylaşımları ile birlikte gündem oluşan ve haberlerin hızla yayıldığı sosyal medya uygulamasıdır. Uygulamaya girenken aldığınız şifreniz zaten sıfırlanmış durumda problemi için çözüm bilgilerini birlikte kontrol edeceğiz.

Sosyal medya hesaplarınıza girişleriniz sırasında çeşitli hatalar alabilirsiniz. Yani bu hata sadece Twitter uygulamasına ait bir hata değildir. Instagram, Facebook, Snapchat ya da Tik tok hesaplarınızda da bu hata ile karşılaşabilirsiniz. Karşılaşmış olduğunuz sorunun altında yatan nedenleri beraber inceleyeceğiz.

Twitter hesabınıza girmek istiyorsunuz ancak giriş yaptığınız şifreyi unuttunuz. Bu durumda şifremi unuttum yazısına tıklayıp şifre sıfırlama işlemini sağlayabilirsiniz. Lakin siz bu alana tıkladığınızda ‘’Şifreni zaten sıfırlanmış durumda’’ şeklinde bir uyarı alıyorsanız bunun farklı bir nedeni olabilir. Bu nedenin ne olduğunu bulmalısınız. O yüzden sizi daha fazla sıkıntıya sokmadan bu nedeni sizin için araştırdık.

Normal şartlarda daha öncesinde herhangi bir şekilde şifre sıfırlama talebiniz yokken bu uyarı ekrana geliyorsa muhtemelen sunucu tabanlı sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu genel olacağı için herhangi bir işlem sağlamayın. Biraz bekledikten sonra problem kendiliğinden giderilecektir. Ancak sadece sizle ilgili bir problem yaşıyorsanız neler yapmanız gerektiğine bakacağız.

twitter

Twitter şifreniz zaten sıfırlanmış durumda çözümü

  • https://help.twitter.com/tr/contact-us adresini arama satırı kısmına yazıp Enter tuşuna basın.
  • Oradan da gelen ekranda giriş ve hesap konusunda desteğe ihtiyacım var bölümüne dokunun.
  • Gelen ekranda sorununuzu belirtip işlemlerinize devam edebilirsiniz.
  • Son olarak Twitter yetkilileri ile iletişime geçebilmeniz için sorununuzu @ TwitterSupport adresi üzerinden bildirebilirsiniz.
Twitter şifreniz zaten sıfırlanmış durumda
  • İncelemeleriniz yetkililer tarafından sağlanarak sizin mevcut mail adresiniz üzerinden sizlere geri bildirim sağlanacaktır. Ve böylelikle şifrenizi değiştirip hesabınıza girebilirsiniz.

Probleminiz ile ilgili yapmanız gereken işlemler bu şekilde ilerlemektedir. Twitter hakkında destek almak istediğiniz farklı bir konu var ise bunu bize yorumdan ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here