Paylaş

Twitter şifre değiştirme nerede göremiyorum. Giriş gerçekleştirmiş olduğunuz twitter hesabınızda şifre değiştirme ayarlarını yapmak isteyenlere yazımızı hazırladık.

Bilindiği üzere twitter gelen güncelleme ile birlikte yeni görünüme gitmiştir. Haliyle tüm ayarlar olmasa da bazı ayarların ve özelliklerin yerinde de değişikliğin olduğunu söyleyebiliriz. Değişiklikler sonrasında şifre değişikliğinin nereye gittiğini merak eden kitlede çoğalmıştır. Hesabın güvenirliği için şifrenizin değişikliğini sağlamak istiyorsanız buna çözüm için gerekli olan adımları aktaracağız. Şifrenizi sürekli değil de arada bir değiştirmekte yarar bulunmaktadır. Sosyal medya hesaplarında güvenliğiniz için çeşitli alanlarda geliştirilmiştir. Güvenlik adımında bunlardan da yararlanabiliyorken sadece şifre değiştirmeyi tercih ediyorsanız buda güvenliğiniz için uygundur. Değişen görünümünü eski görünüme döndürmek mümkünken bu şekilde kullanmanızda da sorun olmayacaktır. Çünkü belli bir zaman sonra yeni görünümü de alışabilirsiniz. Şimdi şifre değiştirme ile ilgili ayarlara nereden gireceğimize birlikte bakacağız.

Twitter şifre değiştirme nerede göremiyorum

Twitter parolayı değiştirme, twitter şifre değiştirme yok, twitter şifre değiştirmeyi bulamıyorum, twitter hesabımın parolasını nereden değiştirebilirim, twitter hesabında parola değiştirme yerini göremiyorum. Twitter uygulamasına hangi cihazlardan giriş yapıldığını görüp cihazlardan çıkışın yapılmasına yönelik işlemleri sağlayabilirsiniz. Tüm bunları yaparken aynı zamanda ayda bir şifreyi değiştirerek de sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Twitter parolayı değiştirme

Parola değiştirmeye yönelik işlemleri twitter hesabında yapmak istiyorsanız önce hesaba erişim sağlıyoruz. Hesabımıza girişimizi gerçekleştirdiğimizde sağ alt kısımda yer alan Daha fazla alanına girerek Ayarlar ve gizlilik bölümüne giriş yapıyoruz.

Twitter şifre değiştirme nerede göremiyorum, twitter parola değiştirme, twitter şifre değiştirme, twitter parola değiştirmeyi bulamıyorum, twitter şifre değiştirme yok, twitter parola değiştirmeyi göremiyorum

Hesap alanının sol menü ekranında Giriş ve güvenlik alanı bulunacaktır. Hemen altında yer alan Şifre yazısına tıklıyoruz. Şifrenin rahat bir şekilde değiştirilmesini istiyorsanız mevcut şifrenizi biliyor olmanız gerekiyor. Mevcut şifreyi biliyorsanız eğer gelen ekranda şimdiki şifre Yeni şifre ve şifreyi doğrula diyerek şifre değişikliğini sağlayabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Twitter sürekli mail gönderiyor gelmesin

Olur da sorunla karşılaşırsanız farklı bir tarayıcıdan işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz. Tüm bu ayarlar doğrultusunda sormak istediğiniz bir yer olursa bize bunu yorum alanından belirtebilirsiniz. Belirttiğimiz üzere şifrenizi sürekli olmamakla beraber ayda bir olacak şekilde değiştirmeniz sizin hesabınızı güvene almanıza sebebiyet verecektir. Tabi twitter uygulamasının diğer güvenlik adımlarından da yararlanmanız da fayda bulunmaktadır.

Twitter şifre değiştirme nerede göremiyorum, twitter parola değiştirme, twitter şifre değiştirme, twitter parola değiştirmeyi bulamıyorum, twitter şifre değiştirme yok, twitter parola değiştirmeyi göremiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here