Paylaş

Twitter profile internet sitesi ekleme. Mevcuttaki sitenizi twitter profiline eklemek istiyorsanız eğer bu hususta yapılması muhtemel adımları birlikte kontrol edeceğiz.

Facebook, instagram, tik tok ve twitter hesaplarında var olan profil alanlarının önemi oldukça önemlidir. Profile kayıt ettiğimiz bilgilerin bizleri takip eden ya da etmeyen kullanıcıların bizler hakkında ön bilgi edinme şansı vermektedir. Birisi sizi tanımıyor ancak hakkınızda ön bilgi almak istiyorsa eğer profilinizi ziyaret ettiği sırada izin verilen bilgiler üzerinden sizin hakkınızda bilgi sahibi olabilmektedir. Profile girilen bilgilerin başkalarına gösterilmesinden ziyade geniş bir kitleye sahipseniz eğer aynı zamanda işinize de yaramaktadır. Bir sayfanız ya da bir siteniz varsa eğer profil alanına ekleyeceğiniz sitenizi sizi takip eden kişilerde görebilmektedir. Aynı zamanda takip etmeyen kişilerde profilinizi ziyaret ettiğinde eklemiş olduğunuz siteyi görmek isteyecektir. Sitenin twitter uygulamasında profil alanına nasıl eklendiğini bilmiyorsanız eğer uygulamada sağlayacağınız işlemleri konu almış bulunuyoruz.

Twitter profile internet sitesi ekleme

Twitter profile site ekleme, twitter profile site nasıl eklerim, twitter profile site eklemek istiyorum, twitter profilime internet sitesi nasıl eklerim, twitter profile internet sitesi koyma, twitter profile internet sitesi nasıl koyabilirim. Tarzında arama yaptığınız ve bu aramalarda bizimde katkımız bulunması için gerekli olan kontrolleri yapmış bulunuyoruz. Var olan sitenizin twitter profil ekranına eklenmesini aşağıdaki adımlarla beraber sağlayabilirsiniz.

Twitter profile site ekleme

İlk önce twitter uygulamasına girerek oradan da profil alanına geliyoruz. Eğer bilgisayardan giriyorsanız sol menü ekranında Profil yazan kısma tıklamanız yeterlidir. Beraberinde Profili düzenle butonuna tıklayıp ayarlarınıza devam ediyoruz.

Twitter profile internet sitesi ekleme, twitter profile site ekleme, twitter site nasıl eklenir, twitter internet sitesi ekleme, twitter site ekleme nasıl yapılır, twitter profile site koyma
  • Sayfayı az bir şey aşağıya doğru indirdiğimizde İnternet sitesi sekmesini görebilirsiniz.
  • İnternet sitenizin URL bilgilendirmesini bu ekrana ekleyip kayıt etmeniz halinde işlemler tamamlanacaktır.
  • Ayarlarınız esnasında bir sorun yaşanırsa eğer uygulamadan çıkış yaparak tekrar giriş yapmanız gereklidir.
  • İnternet bağlantılarına göz atıp burada sorun var mı yok mu onları kontrol etmeniz halinde site bilgilerini twitter profiline sorunsuz şekilde ekleyebilirsiniz.
Twitter profile internet sitesi ekleme, twitter profile site ekleme, twitter site nasıl eklenir, twitter internet sitesi ekleme, twitter site ekleme nasıl yapılır, twitter profile site koyma

Twitter hesaplarına eklenen site bağlantılarında varsa eğer takipçileriniz bu takipçilerin sitenizi ziyaret edeceğiniz unutmamanız gereklidir. İleride kaldırmak isterseniz aynı adımları kontrol ederek kaldırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here