Paylaş

Twitter paylaşım yapamıyorum olmuyor. Twitter uygulamasında tweet paylaşımı sağlamak istediğinizde paylaşım olmuyorsa bunun nedenlerine bakacağız.

Twitter dünya genelinde herkesin kullanım yapmış olduğu sosyal medya ağlarından birisidir. Çoğu kullanıcıların bu ağı dünya gündemini ve ülke gündeminde yaşanan olaylardan daha hızlı şekilde haberdar olmak adına kullanmaktadır. Uygulamada ki etkileşim o kadar hızlı ki daha haberlere konu olmamış konular bile anında gündem olabilmektedir. Buradaki gündemler ise haber konusu olmaktadır. Twitter’daki tweet paylaşımları bu kadar etkiliyken sizin paylaşım yapamamanız ister istemez uygulamadan sizi soyutlayacaktır. Twitter uygulamasında da diğer sosyal medya ağlarında olduğu gibi eğer bir özelliği olduğundan fazla kullanmaya başlarsanız anında kısıtlama gelecektir. Böyle bir kısıtlamaya dahil olduğundan dolayı paylaşım yapamıyorsanız eğer kısıtlamanın bitmesini beklemeniz gerekiyor. Ama hiçbir sebep yokken paylaşım paylaşıyor da kalıyor ya da dönüp duruyorsa çözüm için hangi yolların takip edilmesi gerektiğine beraber bakacağız.

Twitter paylaşım yapamıyorum olmuyor

Twitter paylaşım olmuyor, twitter paylaşım yapılmıyor, twitter paylaşım neden yapılmıyor, twitter paylaşılıyor da kaldır, twitter paylaşım kısıtlaması mı aldım, twitter paylaşım engeli mi yedim, twitter neden paylaşım yapmama izin vermiyor. Twitter kendi içerisinde geniş bir ağ olmasından dolayı paylaşımlarda ki etkileşimin hızlı olmasına imkan sağladığından ötürü paylaşım oldukça önem arz etmektedir. Yani biri twitter kullanıyor fakat paylaşım yapmakta sorun yaşıyorsa bu durumda sıkıntı yaşayabilir. Böyle durumlarla karşılaşılmaması için gerekli olan adımlarımızı kontrol edeceğiz.

Twitter paylaşım yapılmıyor

Twitter uygulaması da internet olmadan çalışan bir uygulama değildir. Yani siz biriyle mesajlaşma içerisindeyseniz ve bir paylaşım yapacaksanız kesinlikle internet bağlantınızın olması gerekiyor. Bağlantı yavaş ya da yoksa paylaşım yapmak istediğiniz de işlemler askıda kalacaktır.

Twitter paylaşım yapamıyorum olmuyor, twitter paylaşım yapmıyor, twitter paylaşım kısıtlandı, twitter neden paylaşmıyor, twitter paylaşım ilerlemiyor, twitter paylaşılıyor da kaldı
  • Yavaş bir bağlantıda işlemler askıda kalırsa bağlantıyı düzeltip tekrar paylaşım yapmanız gerekiyor.
  • Twitter uygulamasına eğer bilgisayardan giriyorsanız farklı bir tarayıcıdan giriş yapmayı deneyebilirsiniz.
  • Telefondan giriş yapıyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme sağlamanız gerekiyor.
  • Farklı bir arkadaşınız da aynı sorun var mı yok mu bunu öğrenmenizde yarar var. Çünkü bazen sunucu kaynaklı olarak paylaşım yapamayabilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: Twitter tweet istatistikleri nerede görme

Twitter paylaşım sorunuyla alakalı bilgilendirmeleri sizlerle paylaştık. Bu bilgiler dışında sıklıkla paylaşım yapmanızdan ötürü hesap kısıtlama almış olabilir. Böyle durumlarda da beklemekten başka çareniz bulunmamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here