Paylaş

Twitter onay kodu neden gelir 2020. Telefona durduk yere Twitter hesabından onay kodu gönderiliyorsa buna neden olan etkenleri birlikte inceleyeceğiz.

Tüm sosyal medya hesaplarımızın güvenliği bizim için önem arz ediyor. Hesaplara üyeliğinizi ise mail adresiniz ya da telefon numaranız üzerinden yapabiliyorsunuz. Twitter uygulamasına üyeliğinizi yaptıktan sonra ilerleyen dönemlerde hesap içerisinde çeşitli hatalarla karşılaşabiliyorsunuz.

Twitter uygulamasından size gelen kod canınızı sıkabilir. Anlık panik yaşayabilirsiniz. Böyle durumlarda önemli olan tek şey soğukkanlılığınızı korumaktır. Biz ise size gelen kodun hangi amaçla gönderildiğini detaylı şekilde araştırdık.

Twitter onay kodu neden gelir 2020

Birlikte yapacağımız ayarlarla birlikte sorununuzu gidereceğiz. Twitter hesabınıza iki faktörlü yetkilendirme vermemiş olmanıza rağmen kod geliyorsa bunun altındaki nedene bakacağız. Bu sayede meydana gelen problemi kısa süre içerisinde gidermiş olacağız.

Twitter sürekli onay kodu geliyor

Sizden isteğimiz adımları ve aşamaları tek tek işleme almanız olacaktır. Böylelikle tarafınızda gönderilen onay kodunun hangi amaçla gelmiş olduğunu anlamış olacaksınız.

Twitter onay kodu neden gelir 2020

Twitter onay kodunun gelme nedenini merak ediyorsanız;

 • Uygulamaya kayıt yapan birinin yanlışlıkla sizin numaranızı girmiş olabileceğini düşünmelisiniz.
 • Başkalarının sizin hesabınızı çalmaya çalışmasından kaynaklı kod geliyor olabilir.
 • Severek kullanım yapmış olduğunuz twitter hesabınızın çalınmamasını istiyorsanız, almanız gereken önlemler bulunuyor.
 • Alacağınız önlemlerin neler olduğunu da sizler için sıralayacağız.
 • İlk olarak hesabınıza girin.
 • Mevcut şifrenizi değiştirin.
 • Sonrasında hesap alanına girin.
 • Beraberinde sağ tarafta bulunan güvenlik butonuna tıklayın.
 • Açılan ekranda iki faktörlü yetkilendirme kısmına dokunun.
 • Yetkilendirmeyi vermek istediğiniz seçeneği seçin.
 • Bu yapılan işlem sonunda hesabınız güvene alınmış olması gerekiyor. Artık kod geliyor olsa bile çok fazla dikkate almamanız gerekiyor. Çünkü gönderilen kod size geleceğinden dolayı belli bir süre sonunda pasif durumda bırakılıyor.

Yukarıdaki yazımızda Twitter tarafından gönderilen kodun ne ile alakalı olduğunu ve bunun önüne nasıl geçileceğine değindik. Artık sizde onayınız olmadan telefonunuza gelen kodun ne ile alakalı geldiğine dair bilgilere sahipsiniz. Sizinle aynı sıkıntıyı yaşayan farklı arkadaşlarınız varsa onları bu yönde yönlendirmelisiniz. Olur da sormak veya eklemek istedikleriniz olursa bunu bize yorum olarak gönderebilirsiniz.

Twitter onay kodu neden gelir 2020
Twitter onay kodu neden gelir 2020
Paylaş
Önceki İçerikSkype ekrana bildirim gelmesin gözükmesin
Sonraki İçerikSkype gönderilen mesajı geri alma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here