Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Twitter mesaj silme mesajı kaldıramıyorum diyorsanız eğer hangi ayarları işleme koymanız gerektiğini kontrol edeceğiz.

Twitter uygulaması ülkenizdeki günlük haberleri anında alabilmeniz için inanılmaz derecede aktif kullanacağınız bir uygulamadır. Aslında buradaki gündemi yine size kullanıcılar belirlemektedir. Bunun yanı sıra buradaki kişilerle de iletişime geçebilirsiniz. Atmış olduğunuz Twitter mesaj silme mesajı kaldıramıyorum diyorsanız çözüme yönelik ayarları inceleyeceğiz.

  • Atmış olduğunuz mesajların dm alanında görünüyor olması sizi belli bir aşamadan sonra rahatsız etmeye başlayacaktır.
  • Böyle bir rahatsızlığın olmaması için ise mesajların nasıl silineceğini detaylandırdık.

Twitter mesaj silme mesajı kaldıramıyorum

Twitter mesaj silme mesajı kaldıramıyorum

Twitter mesaj silme ayarları için öncelikle sizin karşı tarafa mesaj gönderiyor olmanız gereklidir. Mesajı karşı tarafa gönderdikten sonra mesaj alanına gelerek onun silme işlemlerini kendiniz sağlayabilirsiniz.

Twitter uygulamasında birine mesaj gönderdikten sonra o mesajı hiç silmediyseniz nasıl silindiğini muhtemelen bilmiyorsunuzdur. Bu gayet normal bir durumdur. Mesajın silinmesi için aşağıdaki yolları takip edebilirsiniz;

  • Twitter hesabınıza girişinizi yaptıktan sonra profil ekranınızın sol tarafında yer alan ‘’Mesajlar’’ kısmına giriş gerçekleştirin.
  • Mesajlar bölümüne geldiğinizde de kime ne mesaj gönderilmiş karşınıza gelecektir.
  • Mesajı atmış olduğunuz kişinin üzerine gelip dokunun. Yanında (…) bölüm olacaktır.
  • Onun üzerine tıkladığınızda ‘’Mesajı sil’’ demeniz halinde ayarlar tamamlanmış olacaktır.
  • Lakin siz mesajı siliyor olmanıza rağmen mesaj hala orada görünüyorsa farklı bir sorun bulunuyordur.
  • Anlık internet bağlantınız kesilmiş olabilir. Bağlantılarınızı gözden geçirin. Mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlanarak deneme gerçekleştirin.
  • Bunları yaptığınızda yine mesajlarınız silinmiyorsa saat ve tarih ayarlarını kontrol edin. O da olmazsa farklı bir cihazdan girerek aynı yere giriş yapmayı deneyin.

Twitter mesajı kaldıramıyorum

Twitter mesaj silme

Twitter mesajı kaldıramıyorum diye surat asıp moral bozmanıza gerek yok. Farklı bir cihazdan bağlantıyı kurmanız ile birlikte onda da sorun devam ediyorsa Twitter yöneticileri ile iletişime geçmelisiniz.

Twitter uygulamasında sorun bildirme işlemlerinin nasıl olduğunu bilmiyorsanız web sitemiz üzerinden ilgili kontrolleri sağlayabilirsiniz. Twitter platformunda karşılaşmış olduğunuz farklı problemler olursa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz. Vereceğiniz bilgiler ışığında sorunu kısa süre içerisinde gidereceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here