Paylaş

Twitter mesaj gönderme limiti var mı. Twitter hesabı içerisinde mesaj gönderiminde limit uygulanıyor mu? Uygulanıyorsa bu sayı kaçtır? Tüm detaylar haberimizde.

Güncel haberlerden anında haberdar olduğumuz twitter uygulamasında mesajlaşma da faal olacak şekilde kullanılmaktadır. Play store ya da Apple store üzerinden indirmiş olduğunuz twitter uygulamasında diğer uygulamalarda olduğu gibi limitler bulunmaktadır. Limitlerin olma nedeni arka alandaki yoğunluğunun önüne geçilmek istenmesindendir. Aynı zamanda hesap içerisindeki güvenilirliğin korunması içinde uygulanmaktadır. Sadece twitter uygulamasında bu kısıtlama bulunmamaktadır. Tüm sosyal medya uygulamaların da aynı işlemlerin olduğunu söyleyebiliriz. Topluluk kurallarına uyumluluk gösteren bu olayın temelinde yatan neden ise sizlerin hesapta rahat rahat gezmenize olanak sağlamaktadır. Mesaj yollama herkese yapan ve sınırsız şekilde kişiye gönderen kişiye kısıtlama gelmemesi bu işlemi yoğunlukla yapacağı anlamına gelecektir.

Twitter mesaj gönderme limiti var mı

Twitter mesaj yollama limiti kaçtır, twitter kaç mesaj yollayabilirim, twitter mesaj atma sınırım nedir, twitter mesaj atma limiti var mı, twitter uygulamasında kaç mesaj atabilirim, twitter mesaj gönderme limiti neden uygulanıyor. Twitter hesabında limitlerin olma nedenleri tamamen topluluk kurallarıyla alakalıdır. Kişisel hakların korunmasına yönelik uygulanan bu sistemde bilmeniz gerekenleri sunacağız.

Twitter kaç mesaj gönderebilirim

Twitter uygulamasında mesaj yollama sınırına geldiğinizde ekrana twitter uygulaması tarafından bir uyarı bilgilendirmesi gelecektir. Twitter hesabında mesaj atma sınırı ise 1000 adettir. Mesaj gönderimi 1000 sayısına ulaştığınızda ekrana uyarı bilgilendirmesi gelecektir.

Twitter mesaj gönderme limiti var mı, twitter mesaj gönderme sınırı, twitter mesaj atma sınırı, twitter mesaj atma limiti, twitter kaç mesaj atabilirim, twitter kaç tane mesaj gönderebilirim

Ekrana gelen limit zamana bağlı olmasından dolayı belirtilen süre bittiğinde tekrar mesaj göndermeye devam edebilirsiniz. Limite geldiğinizde mesaj göndermeyi sürekli tekrar etmemenizde yarar bulunmaktadır. Çünkü ekrana gelen uyarı ya da tarafınıza gönderilen mesajdaki zaman boyunca mesaj gönderimi kısıtlanacaktır.

İnstagram ve Facebook gibi sosyal medya ağlarında da bu kısıtlamaların uygulandığını belirtebiliriz. Fakat diğer uygulamalarda limitlerin çoğunun sayısı belli değilken twitter ise bu limitlerin kaç olduğunu kullanıcılarına sunmaktadır. Twitter mesaj yollama limiti var mı sorusunun yanıtını sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. Ve bu sınır ise 1000 adet mesaj göndermesidir. Belirtilen rakama ulaşmakla birlikte o gün içerisinde mesaj gönderiniz kısıtlamaya gidecektir.

TAVSİYE YAZI: Twitter anlık bildirimleri istemiyorum gelmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here