Paylaş

Twitter kod istemesin giriş onayını kapatma. Hesabınıza giriş şifrenizi girdikten sonra kod gönderimi olmasını istemiyorsanız giriş onaylamasını nasıl kapatma yapacağınıza bakacağız.

Güvenliğimiz tüm sosyal medya hesaplarında önemlidir. Bu yüzden tüm kullanıcılar güvenlik adımlarını en üst seviyelerde tutmaktadır. Twitter uygulamasına şifrenizi girdiğinizde ayrıca bir kodun gelmesini aktif hale getirdiyseniz her hesaba girişte bu kodu sizden isteyecektir. Bazen kod gelmeme ya da telefon değişikliklerinde kodu isteme olayı başımıza bela olabilmektedir. Çünkü kod gelmediğinde sıkıntı yaşayabiliyoruz. İlerleyen dönemlerde ufakta olsa bu sıkıntılarla karşılaşmak istemiyorsanız bu durumda giriş onaylamasını pasif hale almanız gerekiyor. Yani güvenlik için koyduğunuz kodlu sistemi devre dışı hale getirmeniz lazım. Giriş onaylaması aslında hesabınızın güvenliği için oldukça önemlidir. Fakat hesaba doğrudan girmek ve herhangi bir şifre istememesini istiyorsanız ilgili ayarı kapalı hale getirmeniz şarttır.

Twitter kod istemesin giriş onayını kapatma

Twitter girişte kod istemesin, twitter kod gelmesin, twitter uygulamasında kod gelmesini istemiyorum, twitter giriş onaylamasını iptal etme, twitter giriş onaylaması nasıl kapatılır, twitter giriş onaylamasını nereden iptal edebilirim. Yenilenen görünümüyle twitter uygulamasında bir çok ayarında kendi içerisinde yeri değiştirilmiştir. Kullanıcılar henüz alışamasa da alışmaların hızlanması adına gerekli yazılarımızı hazırlamaya devam ediyoruz.

Twitter kod istemeden girme

Twitter sosyal medya hesaplarında önde gelen uygulamalardan birisidir. Hesaba dair güvenlik her anlamda önde gelmektedir.

Twitter kod istemesin giriş onayını kapatma, twitter giriş kodu istemesin, twitter girişte kod gelmesin, twitter giriş kodunu kaldırma, twitter giriş onaylamasını kapatma, twitter giriş onaylamasını iptal etme
  • Ama siz giriş onaylamasını etkinleştirdiğiniz de siz şifreyi girdiğinizde sürekli size gönderilen kodu girmeniz gerekecektir.
  • Her defasında bunun olmasını istemiyorsanız giriş onaylamasını iptal etmek gerekiyor.
  • Uygulamaya erişim yaptığınızda sol tarafta bulunan Daha fazla oradan da Ayarlar ve gizlilik gelen ekranda da Hesap alanına giriyoruz.
  • Ekranın sağında bulunan güvenlik bölmesine tıklayıp beraberinde Giriş onaylaması alanına geliyoruz.
  • Sağ tarafında bulunan tik işaretini kapalı hale getirmenizle birlikte artık sorun kalmayacaktır.
  • Hesap şifreniz istenecek ve hesap şifresini girdikten sonra bu alanı pasif duruma getirmiş olacaksınız.
Twitter kod istemesin giriş onayını kapatma, twitter giriş kodu istemesin, twitter girişte kod gelmesin, twitter giriş kodunu kaldırma, twitter giriş onaylamasını kapatma, twitter giriş onaylamasını iptal etme

Ayarlar sırasında karşılaştığınız sorunlar olursa bize bunu yorum alanından belirtebilirsiniz. Fakat işlemler belirtilen şekilde kaleme alındığında hiçbir problem yaşanmadan sorun giderilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here