Paylaş

Twitter kendiliğinden kapanmasın dışarı atmasın. Uygulamanız kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor ise neler yapmanız gerektiğini yazımızda ele alacağız.

Twitter hesabınızda gezinti yaptığınız sırada çeşitli hatalarla karşılaşabilirsiniz. Bunlardan birisi de uygulamanızın kendiliğinden kapanıyor ya da dışarı atıyor olmasıdır. Twitter uygulamanız kendiliğinden kapanmasın dışarı atmasın istiyorsanız hangi adımları kontrol etmeniz gerektiğini yazımızda bulabilirsiniz.

Tweet sistemi üzerine kurulu olan uygulamanızda gündemi de sürekli takip edebiliyorsunuz. Çıkan bir haberi gündemden bakarak ilk siz öğrenebiliyorsunuz. Twitter kullanıcılarının çoğu da gündemi sürekli takip etmektedir. Siz de sırf gündemi takip edebilmek için hesap açmış olabilirsiniz.

Yapılan tweet paylaşımlarını ya da videoları kontrol ettiğiniz esnada uygulamanızın kendiliğinden kapanması ya da bir anda dışarı atması sizi o an sinir edebilir. Ya da biriyle önemli bir mesajlaşma içerisindeyken böyle bir durum yaşamanız ister istemez moralinizi bozacaktır.

Twitter kendiliğinden kapanmasın dışarı atmasın

İlk olarak Twitter, Instagram, Whatsapp ya da Facebook gibi uygulamalarınızın internet bağlantısı olmadan çalışmayacağını aklınızdan çıkarmamalısınız. Twitter hesabınızda karşılaştığınız sorunun altında yatan nedenlerden birisi de bu olabilir.

Twitter kendiliğinden kapanıyor

Twitter uygulamanızın kapanmasına neden olan diğer etkenleri ise aşağıda tek tek sıralayacağız. Adımları istediğimiz şekilde takip etmeniz durumunda sorunsuz şekilde sorununuzu gidermiş olacaksınız.

twitter kendiliğinden kapanıyor
  • Arka planda çalışan uygulamalarınız varsa bu uygulamaları kaldırın.
  • Bilgisayardan giriyorsanız eğer farklı bir tarayıcıdan giriş yapın.
  • Uygulamanızın giriş bilgilerini biliyorsanız eğer telefonunuzdan uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin.
  • Mobil veriden bağlıysanız wi-fi ağına, wi-fiden bağlıysanız mobil veriye bağlanarak deneme yapın.
  • Telefonunuzun ya da bilgisayarınızın tarih ve saat ayarlarını gözden geçirin.
  • Sizin telefonunuzdan kaynaklı bir problem olmasından dolayı bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Farklı bir telefondan kendi hesabınıza giriş yaparak deneme yapın.
  • Son olarak Twitter yetkililerine yaşamış olduğunuz sorunu kapsamlı bir şekilde bildirebilirsiniz.

Twitter kendiliğinden kapanmasın dışarı atmasın diyorsanız nelerin gerekli olduğunu yukarıdan bakıp işleme koyabilirsiniz. Artık sizde bu bilgilere sahipsiniz. Twitter hesabınızla ilgili karşılaştığınız farklı sorunları bizlere yorumdan iletebilirsiniz. Sorduğunuz soruların cevabını da yine aynı şekilde yorum alanında bulabilirsiniz.

Twitter kendiliğinden kapanmasın dışarı atmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here