Paylaş

Twitter iznim olmadan videom paylaşılmış. Size ait olmayan bir videonun farklı bir kullanıcı tarafından paylaşılması halinde yapılacak kontrolleri beraber inceleyeceğiz.

Kendimize has çekmiş olduğumuz bir videonun başka hesaplarda paylaşımı aslında içeriğin daha fazla izlenmesine imkan sağlayacaktır. İçerikte sizin olmanız halinde kısa süre içerisinde farklı kişiler tarafından tanımanızı sağlayacaktır. Ancak size özgü hazırlanmış içeriğin başkaları tarafından paylaşılmasını istemiyor da olabilirsiniz. İçeriğin farklı bir hesapta izniniz olmadan paylaşılması halinde onu hemen hesaptan kaldıramıyorsunuz. Hesap size ait olmadığı için direk müdahale de bulunmadığından dolayı itiraz edebilirsiniz. Videonun twitter yetkililerine izinsiz şekilde paylaşıldığını bildirmeniz için bir form doldurmanız gerekiyor. İster form üzerinden şikayetinizi bildirebilir, isterseniz de paylaşılan videonun direk olarak şikayetini yapabilirsiniz. Fakat form doldurarak durumu twitter yetkililerine bildirmeniz daha sağlıklı olacaktır. Forma nereden ulaşacağınızı, bilgileri hangi yolla ileteceğine dair tüm detaylar yazı içerisinde yer almaktadır.

Twitter iznim olmadan videom paylaşılmış

Twitter videom paylaşılmış, twitter onayım olmadan videom yayınlanmış, twitter paylaştığım video yayınlanmış, twitter izinsiz videom yayınlamış, twitter bana ait olan videomu başkası paylaşmış, twitter benim videomu başkası paylaşmış. Size ait olan bir videonun başka bir kullanıcı tarafından size sorulmadan paylaşılması ve sizin bunu daha sonrasında fark etmeniz halinde direk video hakkındaki şikayetinizi yetkililere bildirebilirsiniz. Gerekli bildirimi hangi form üzerinden ileteceğine beraber bakacağız.

Twitter bana ait videoyu başkası paylaşmış

Twitter’da telif hakkı olan bir içeriğin ya da size ait olan bir görüntünün başka bir kullanıcı tarafından hesapta paylaşılması halinde yapmanız gereken ilk işlem,

Twitter iznim olmadan videom paylaşılmış, twitter başkası videomu paylaşmış, twitter video şikayeti, twitter benim videom paylaşılmış, twitter izinsiz videom paylaşılmış, twitter videomu başkası paylaşmış
  • https://help.twitter.com/forms/feature_report?feature=videos linkine tıklayıp gerekli form alanına ulaşmak olacaktır.
  • Sayfaya erişim yapmanız halinde gelen ekranda bulunan birisinin gönderdiği video şu özelliğe sahip seçeneğine tıklıyoruz.
  • Altında açılan seçeneklerden hangisi sizin için uygunsa onu seçiyoruz,
  • Aşağıda formun doldurulmasına ilişkin bilgiler bulunmaktadır.
  • Twitter kullanıcı adına kişinin kullanıcı adı ve sizin mail adresinizi de hemen alttaki mail adresi alanına giriyoruz.
  • Bilgilerin girişini yaptıktan sonra sorun açıklama bölümüne de gerekli olan probleminizin detaylı şekilde açıklamasını yapıp gönder demeniz gerekiyor.
Twitter iznim olmadan videom paylaşılmış, twitter başkası videomu paylaşmış, twitter video şikayeti, twitter benim videom paylaşılmış, twitter izinsiz videom paylaşılmış, twitter videomu başkası paylaşmış

Durum twitter yetkilileri tarafından kontrol edilerek işlemler devreye alınacaktır. Eğer dediğiniz gibi şikayetinizin haklı bulunması durumunda video paylaşan kişinin hesabından yayınlanan video kaldırılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here