Twitter hesap oluşturma tarihini bulma. Twitter hesabını hangi tarihte açtığınızı merak ediyorsanız bunu öğrenmek için doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Twitter diğer sosyal medya uygulamaları arasında ayrı özelliklere sahip olan bir platformdur. Uygulamada tıpkı diğer ağlar gibi kendini sürekli güncel hale getirilmektedir. Twitter üzerindeki ayarlarınız artık tam anlamıyla sizlerin kontrolündedir. Twitter verilerin alanına girdikten sonra hesaba ilişkin tüm bilgilere ulaşım sağlamanız mümkündür. Kullanıcı adı, telefon numarası, mail adresi ve buna bağlı tüm kişisel bilgilerinizi değişikliğini buradan sağlayabiliyorsunuz. Twitter verilerin alanına girerek aynı zamanda hesaba dahil olduğun zamanı gün, ay, yıl ve saat olarak görme imkanınız bulunmaktadır. Peki bu alana hangi alandan nasıl giriş yapılıyor bunun kontrollerini beraber sağlayacağız. Beraber işleme koyacağımız işlem ayarlarıyla birlikte artık sizlerde twitter hesabınızı ne zaman açmışsınız bunu bilgileri kontrol edebilirsiniz. Eğer hazırsanız şimdi bilgiye nasıl ulaşacağımıza başlayabiliriz.

Twitter hesap oluşturma tarihini bulma

Twitter hesap oluşturma tarihi, twitter ne zaman açtım, twitter açtığım tarih, twitter oluşturduğum tarihi bilmek istiyorum, twitter hesabını ne zaman oluşturdum, twitter hesap açılan tarihi bulamıyorum, twitter verilerin alanına nasıl girebilirim. Twitter uygulamasına ne zaman üye olduğunuzu görmek için araştırma içerisine girdiyseniz eğer hangi alana giriş yapmanız gerektiğini sunacağız.

Twitter hesap açma tarihim

Öncelikle hesabı oluşturma tarihini ulaşabilmeniz için hesabın şifre bilgilerini bilmeniz gerekiyor. Şifre bilgilerini bilmiyorsanız şifremi unuttum diyerek kod isteyip şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Şimdi hesap oluşturma ayarlarına nasıl erişim sağlayacağımıza bakalım.

Twitter hesap oluşturma tarihini bulma, twitter açma tarihi, twitter hesap oluşturma tarihi, twitter kayıt olma tarihi, twitter ne zaman açtım, twitter açılan tarih nedir

Twitter hesabımızın içerisindeyken sağ üst tarafta bulunan profil sekmesinin üzerine tıklıyoruz. Gelen ekranda Ayarlar ve gizlilik alanına girişimizi sağlıyoruz.

Twitter hesap oluşturma tarihini bulma, twitter açma tarihi, twitter hesap oluşturma tarihi, twitter kayıt olma tarihi, twitter ne zaman açtım, twitter açılan tarih nedir
  • İlgili alana girdikten sonra sol menü ekranında bulunan Twitter verilerin yazısının olduğu bölmeye tıklıyoruz.
  • Buraya girdiğimizde bizden şifre isteyecektir. Hesap şifremizin girişini yaptıktan sonra twitter ile alakalı ne bilgi varsa tümüyle hepsini gelen ekrandan görebilirsiniz.
  • Hesap oluşturma tarihi kısmına baktığınızda da hesabın ne zaman, hangi gün itibariyle oluştuğunu buradan görebilirsiniz.
  • Gün, ay, yılın haricinde oluşturulan saati ve dakikasını bile bu alandan bulmanız mümkündür.
Twitter hesap oluşturma tarihini bulma, twitter açma tarihi, twitter hesap oluşturma tarihi, twitter kayıt olma tarihi, twitter ne zaman açtım, twitter açılan tarih nedir

Twitter uygulamasını açtıktan sonra zaman ilerlediğinde açılan tarihi merak edebilirsiniz. Zorluk çekmeden bu bilgiyi bulmak içinde yukarıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

Önceki İçerikTwitter kendi kendine tweet atıyor
Sonraki İçerikinstagram hikayede grup sohbeti nerede
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here