Twitter hesabında tüm tweetleri silme. Twitter uygulamasında paylaştığınız tüm tweetlerin toplu olarak silinmesi için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğiz.

Telefonlarımıza yüklemesini sağlamış olduğumuz bir çok sosyal medya uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamaların her birinin işlevi ve kullanımı kendi içerisinde farklılık göstermektedir. Twitter ise GİF paylaşımları ve tweet özelliği ile bilinen bir uygulamadır. 280 Karakter özelliğinin hesaplara gelişiyle birlikte artık tweet paylaşımları daha da fazla hale geldi. Twitter uygulaması üzerinde o an gündem oluşturulacak tweet paylaşımlarını da yine hesaplardan kendiniz sağlayabiliyorsunuz. Ve dünya gündemine oturmuş tweetleri görebiliyorsunuz. Ancak belli aradan sonra hesap içerisinde yaptığı tweet paylaşımlarını silmek isteyen kullanıcılar bu tweetleri tek tek silmekle uğraşmak istememektedir. Toplu silinmesi için nelerin gerekli olduğunu araştırmaya gitmektedir. Biz de bu araştırmalarınız askıda kalmasın diye konunun incelemesini sağlayarak sizlere yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Twitter hesabında tüm tweetleri silme

Twitter toplu tweet silmek için ne yapmam gerekiyor, toplu tweet nasıl silinir, tweetleri toplu silmek için hangi yolları takip etmeliyim, twitter üzerinde yaptığım tweet paylaşımları toplu şekilde kaldırmak istiyorum, tweetleri toplu kaldırma. 140 Karakter olan tweet paylaşımları daha sonrasında 2 katına çıkarılarak 280 Karakter olmuştur. 280 Karakterle birlikte atılan tweet sayıları da oldukça fazlalaşmıştır. Twitter üzerinde en çok sevilen özelliğin tweet olduğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Uygulama da tweetleri toplu kaldırabilmek adına yapılması gerekenlere birlikte bakacağız.

Tweet toplu nasıl silinir

Twitter uygulamasının kendi içerisinde tweet paylaşımları toplu olacak şekilde silebileceğiniz bir alan maalesef bulunmaktadır. Bunun için ayrı bir uygulama kullanmanız gerekebilir. 3 parti uygulamaları güvenilir olmadığı içinde bizler de toplu tweet silinmesi yönünde hangi alan üzerinden güvenilir şekilde tweetleri toplu silebilirsiniz bunu inceledik.

Twitter hesabında tüm tweetleri silme, toplu tweet silme, tweet çoklu silemiyorum, tweet toplu nasıl silinir, twitter çoklu tweet silme, twitter toplu tweet silme

Öncelikli olarak Buraya tıklayıp sign in with twitter bölümüne tıklayarak uygulamaya izin ver demeniz halinde twitter üzerinde yapılan tweet paylaşımlarını silebilirsiniz. Onun dışında android işletim sistemli bir telefon kullanıyorsanız Play store alanına gelerek arama bölümüne Delete tweets yazıp arama sağlayalım. Gelen ilk sıradaki uygulamayı telefona indirdikten sonra işlemleriniz tamamlanacaktır.

Twitter hesabında tüm tweetleri silme işlemleri için belirtilen adımları takip etmeniz sonrasında sorun giderilecektir.

İsterseniz sizin için hazırladığımız Google play store arama geçmişi gözükmesin yazımızı inceleyebilirsiniz.

Twitter hesabında tüm tweetleri silme, toplu tweet silme, tweet çoklu silemiyorum, tweet toplu nasıl silinir, twitter çoklu tweet silme, twitter toplu tweet silme

Önceki İçerikinstagram call checkpoint for this action uyarısı
Sonraki İçerikinstagram shadow ban uyarısı gitmiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here