Twitter hesabım askıya alındı düzelmiyor. Hesabınız bir anda askıya alındıysa buna itiraz formunun nereden dolduracağınızı ilişkin bilgilendirmeyi paylaşacağız.

İndirmiş olduğumuz sosyal medya uygulamalarının tamamının kendi içerisinde kuralları bulunmaktadır. Uygulamalarda topluluk kurallarını ihlal etmeniz halinde özelliklere kısıtlamalar gelmekte ya da hesaplarınız kapatılmaktadır. Twitter ise farklı yönde bir ilerleme yapmaktadır. Yani twitter dünya çapında giriş sağlanan sosyal medya uygulamalardan birisidir. Uygulama içerisinde bir kural ihlali yaptığınızda hesabınız doğrudan askıya alınacaktır. Askıya alınan hesaplarda da çeşitli özelliklerin kullanılmadığını hemen görebilirsiniz. Askıya alınan hesap hangi süre sonunda tekrar eski haline dönecek diye merak edenlerde bulunmaktadır. Bu sürenin ne zaman kalkacağı belli değildir. Ancak sizin hesabınız hiçbir kuralı ihmal etmeden askıya alındıysa vereceğimiz form üzerinden yaşadığınız sıkıntıyı twitter yetkililerine iletebilirsiniz.

Twitter hesabım askıya alındı düzelmiyor

Twitter askıya alındı, twitter askıya alınan hesap nasıl açılır, twitter askıya alınan hesabı kurtarma, twitter hesabım askıya alındı nasıl kurtarabilirim, twitter askıya alındıktan sonra açılma süresi ne kadardır, twitter askıya alınan hesap ne zaman açılır. Kural ihlali yapmadığınızdan eminseniz en ufak bir ihlal yapacak paylaşımınız olmadıysa bu durumu vereceğimiz form üzerinden twitter yetkililerine iletebilirsiniz.

Twitter askıya alınan hesap

Twitter hesabınız taklit değil sizin gerçek hesabınız ise ve bu hesapta marka ya da gizli bilgi dağıtan hesap kullanımı yapmadıysanız aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor.

Twitter hesabım askıya alındı düzelmiyor, twitter askıya alınan hesabı kurtarma, twitter askıya alındı, twitter askıya alınan hesap düzelmiyor, twitter hesap akıya alındı, twitter hesabım askıda açma
  • https://help.twitter.com/forms/general?subtopic=suspended alanına giriş yaptıktan sonra,
  • Sorunla nereden karşılaştınız sorusunun yanında bulunan alanda ilgili alanı seçiyoruz.
  • Sorunun tanımı alanına ise askıya alınan hesabınızla alakalı sorunun ne ile alakalı olduğunu, ihlal edecek bir işlem sağlamadığınıza dair bilgileri detaylı şekilde giriş yapabilirsiniz.
  • Alt kısma doğru indiğinizde ise adınız soyadınız,
  • Twitter kullanıcı adın, mail adresin ya da isteğe bağlı olacak şekilde telefon numarasını yazıyoruz.
  • Gönder butonuna tıkladıktan sonra twitter yetkililerine yaşamış olduğunuz sorun iletilerek kontroller yapılarak ilettiğiniz mail adresine yanıt gönderilecektir.
Twitter hesabım askıya alındı düzelmiyor, twitter askıya alınan hesabı kurtarma, twitter askıya alındı, twitter askıya alınan hesap düzelmiyor, twitter hesap akıya alındı, twitter hesabım askıda açma

Twitter hesabım askıya alındı düzelmiyor sorunun yönelik gerçekleştirdiğiniz işlemler sayesinde sorunumuz çözümlenecektir. Sormak istediğiniz konu ya da eklemek istediğiniz bir yer varsa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

Önceki İçerikTik tok güzellik modunu açma etkinleştirme
Sonraki İçerikinstagram biyografideki bildirimler gelmiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here