Paylaş

Twitter güvenlik nedeniyle kilitlenmiştir uyarısı. Hesabınıza girişiniz sonrasında karşınıza gelen bu sorunun ne ile alakalı olduğunu anlatırken çözümü de sunacağız.

Girdiğimiz sosyal medya hesaplarının güvenilirliği herkes için önemlidir. Hesaplarımızın çalınması ya da başkalarının eline geçme ihtimali bile bazı kullanıcıları oldukça tedirgin etmektedir. Öyle ki sırf bu yüzden sosyal medya hesabı kullanmayan kişi sayısının da hayli fazla olduğunu belirtebiliriz. Durum böyle olunca da sosyal medya hesaplarının yetkilileri de sorunun önüne geçebilmek için güvenlik adımındaki aşamaları daha da güçlendirmiştir. Twitter gündeme dair konulardan haberdar olmak adına işimizi gören sosyal medya uygulaması olmuş olsa da hesaplarda mesajlaşma ve video paylaşım sağlayan kişi sayısı da fazladır. Takipçi sistemi üzerine kurulu bir sistem olmasından ötürü belli bir zaman sonra kitlenizi de çoğaltmanız mümkündür. Hesaplara girişler sırasında güvenlik nedeniyle hesabınız kilitlenmiştir uyarısını alan kişi sayısı da artmıştır. Bu artışa neden olan etkenlere birlikte kontrol edip sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

Twitter güvenlik nedeniyle kilitlenmiştir uyarısı

Twitter güvenlik nedeniyle kilitlendi, twitter hesabım kilitlendi, twitter kilitlendi açılmıyor, twitter hesabım kilitlendi neden açılmıyor, twitter kilitlendi giremiyorum, twitter hesabınız güvenliğiniz nedeniyle kilitlenmiştir hatası alıyorum. Girişinizi yaptığınız esnada kilitlendiğine yönelik bilginin gelmesi o an için sizi panik etse de aslında yapılan bu işlem tamamen sizlerin güvenilirliği adına gerçekleştirilmiştir.

Twitter kilitlendi giremiyorum

Başka kişiler tarafından ya da farklı IP bağlantıları tarafından hesabınıza girişin olduğu sırada bu uyarı bilgilendirmesiyle karşılaşabilirsiniz. Ya da hesaba çok sayıda giriş denemesi olmasından dolayı hesabınız güvenlik nedeniyle kilitlenmiştir.

Twitter güvenlik nedeniyle kilitlenmiştir uyarısı, twitter kilitlendi, twitter hesabım kilitlendi, twitter güvenlik sebebiyle kilitlendi, twitter kilit sorunu, twitter hesabınız güvenlik nedeniyle kilitlenmiştir
  • Hesabınızın kilitlenmesi mesajı gördüğünüzde 1 saat gibi bir süre bekledikten sonra tekrar deneme gerçekleştirmeniz gerekiyor.
  • Bu denemeyle beraber hala daha aynı hata devam ediyorsa bu durumda hesabınız güvenlik nedeniyle kilitlenmiştir mesajınızın orada bulunan başla butonuna tıklayalım.
  • Telefon numaranızı gireceğiniz bir ekran gelecektir. Ekrana numarayı girdikten sonra kod gönderimini istiyoruz.
  • Kod istendikten sonra kodu belirtilen alana girmenizle beraber gönder demeniz halinde kilitli olan hesabın açılımına yönelik işlemler sağlanacaktır.
TAVSİYE YAZI: Twitter etkinleştirdim takipçilerim görünmüyor

Ayarlarla işinizi görmez ise twitter destek ekibiyle geçeceğiniz iletişim sonrasında yetkililer tarafından kontroller sağlanacaktır. Kilitleme adımlarının sizler için güvenilir olduğunu unutmamanızı isteriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here