Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayına verdiğimiz bu yazımızda Twitter gündem etiketleri tweet sayısı gözükmüyor ise bununla alakalı olarak incelemeniz gereken adımları sizinle paylaşacağız.

Twitter uygulaması içerisinde gerek dünya gündeminizi gerekse de ülke gündeminizi ilgilendiren haberlere anında ulaşabilmeniz mümkündür. Ancak bazı kullanıcılar Twitter gündem etiketleri tweet sayısı gözükmüyor demektedir. Bu hatanın neden dolayı geldiğini sizin için araştırarak çözüm yollarını aktaracağız.

  • Atılan tweetlerin sayılarının görünmüyor olmasına rağmen gündemde nelerin olduğunu görüyor olmanız sizin için yeterlidir.
  • Lakin hangi gündem ne kadar tweet almış bunlara da önem veren biriyseniz alınan hata sizi mutlaka sıkıntıya sokacaktır. Böyle bir sıkıntıya girmemeniz için ilgili adımları kontrol ettik.

Twitter gündem etiketleri tweet sayısı gözükmüyor

Twitter gündem etiketleri tweet sayısı gözükmüyor

Twitter gündem tweet sayısı için almış olduğunuz görünmeme hatasının nedenleri birden fazladır. Çözüm için yöntemlerde bu şekilde ilerlemektedir. Yani siz almış olduğunuz bu hatanın giderilmesini istiyorsanız belirttiğimiz aşamaları gözden geçirmeniz gerekiyor. Öncelikle twitter uygulamasına giriş yapmış olduğunuz tarayıcıyı değiştirin.

Uygulamaya bilgisayar üzerinden değil de telefon üzerinden bağlantı kuruyorsanız eğer telefonunuzdan uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin. Baktınız ki sorun yine giderilmiyor böyle durumlarda saat ve tarih ayarlarının hatalı olmasından ötürü de sorunlar yaşanabilmektedir. Saat ve tarih ayarlarını gözden geçirin.

Bu da sorunu çözüme kavuşturmuyorsa Twitter uygulamasının sunucularında bir sorun olup olmadığını teyit edebilmek için başka arkadaşlarınızın aynı problemi yaşayıp yaşamadıklarını sorabilirsiniz. Şayet aynı sorun onlarda da varsa bu sunucu tabanlı bir hatadır. Yani böyle durumlarda sizin yapabileceğiniz çok fazla bir işlem bulunmamaktadır.

Twitter gündem sayısı gözükmüyor

Twitter gündem sayısı gözükmüyor sorunu için siz arkadaşlarınıza sordunuz ve onlarda hiçbir problem yokken sayı sadece sizde görünmüyor ise bununla alakalı Twitter yetkililerine durumu bildirebilirsiniz. Yetkililer tarafından gerekli olan incelemeler tamamlanır ve probleminiz giderilir.

Twitter yetkilileri uygulama içerisinde bazı değişiklikler yaptığı esnada bazı özelliklerinde anlık çalışmama durumları olabilmektedir. Yani kısacası aldığınız hatalar sonucunda aceleci davranmamanız o hatanın zaman içerisinde giderilmesine neden olacaktır. Platform içerisinde karşılaştığınız farklı sorunları bize yorum alanından ulaştırabilirsiniz. İyi gezintiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here