Twitter görünümü özelleştirme değiştirme. Twitter hesabınızdaki görünümü kendinize bağlı olarak güncellemeniz için gereken işlem aşamalarını beraber sağlayacağız.

Twitter hesaplarına getirilen yenilikle birlikte artık görünümü kendinize bağlı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Karanlık modun kaldırıldığını ve buna bağlı ekranın görünürlüğüne dair tüm işlemleri size bağlı ayarlama getirilmiştir. Ekrandaki yazıların renkleri ve arka plan görünümlerini artık kendinize bağlı olarak ayarlayabilirsiniz. Ekranın gözünüzü almasından dolayı karanlık moda geçiş işlemi sağlanıyordu. Artık bu alan daha fazla genişletilerek loş ve ışıkları kapalı olarak ayarlanacak şekilde düzenlemeye gitmiştir. Güncellemelerle birlikte gelen yenilikler kullanıcıların isteğine bağlı ilerleme yapmaktadır. Gelen yenilikle beraber görünümün özelleştirmesini daha farklı olarak sağlayabiliyorsunuz. Ekranda görünen yazı tipinin renkleriyle beraber arka planda var olan ışıkların kapatılmasını belli alan üzerinden sağlamanız mümkündür. İşlemlerin nereden yapıldığını ise beraber bakarak devreye koyacağız.

Twitter görünümü özelleştirme değiştirme

Twitter görünümü değiştirme, twitter yazı rengini değiştirme, twitter yazıların renklerini ayarlama, twitter görünüm ayarları, twitter ışıkları kapama, twitter ışıklar nasıl kapatılır, twitter görünüm nasıl değiştirilir. Twitter üzerinde belirtilen bu ayarların tamamını işleme koyabilmeniz için gerekenleri araştırmış bulunuyoruz. Yazımızın sonunda artık istenilen tüm işlemleri kendinize bağlı olacak şekilde devreye almış olacaksınız.

Twitter görünüm ayarları

Twitter hesabınızın görünüm ayarlarını sağlamak adına ilk olarak hesabımıza girişimizi gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş işlemlerini tamamlandıktan sonra sol menü ekranında ‘’Daha fazla’’ seçeneğini göreceksiniz.

Twitter görünümü özelleştirme değiştirme, twitter ışıkları kapatma, twitter görünümü değiştirme, twitter görünümü ayarlama, twitter yazı renklerini ayarlama, twitter ışıklar nasıl kapatılır
  • Daha fazla kısmına tıklamanızla birlikte burada tarafınıza gelen seçeneklerin içerisinde ‘’Ekran’’ yazısının içerisine tıklıyoruz.
  • Varsayılan sekmesini tıkladıktan sonra rengin değişiminin hangisini olmasını istiyorsanız o rengi seçmeniz yeterlidir.
  • Böylelikle belirtilen renk tercihiyle birlikte yazıların o renkte görünmesine imkan sağlamış olacaksınız.
  • Yine aynı şekilde alt tarafta bulunan Loş ya da Işıklar kapalı seçeneğine tıkladıktan sonra karanlık mod geçiş işlemleri tamamlanmış olacaktır.
Twitter görünümü özelleştirme değiştirme, twitter ışıkları kapatma, twitter görünümü değiştirme, twitter görünümü ayarlama, twitter yazı renklerini ayarlama, twitter ışıklar nasıl kapatılır

Twitter görünümü özelleştirme değiştirme ayarlarını yukarıda belirttiğimiz şekilde ayarlayarak sorununuzu giderebilirsiniz. Yaptığımız işlem aşamalarında sormak istediğiniz veya eklemek istediğiniz yerler olursa bunları bizlere yorumdan iletmeniz yeterliliğini koruyacaktır. İlgili kontrolleri belirttiğiniz şekilde inceleyerek yine yorum kısmından sizlere geri cevabını iletmiş olacağız.

Önceki İçerikGoogle chrome arka planı değiştirme
Sonraki İçerikGoogle chrome arka plandaki resmi kaldırma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here