Twitter giflerini telefonuma kaydedemiyorum veya nasıl indirebilirim? Diye araştırma içerisine girdiyseniz, yazımız fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Twitter kullanıcıların twitter’da en çok sevdikleri şeylerden biriside 2-3 saniyelik paylaşılan giflerdir. Bu giflerin zaman geçtikçe daha geliştirildiğini twitter hesabında görmemiz mümkündür. Paylaşılan bu giflerin telefonunda olmasını isteyen kullanıcılarda bulunmaktadır. Haliyle bu giflerin telefona nasıl indireceğinizi ve buna bağlı sonrasında nasıl paylaşım sağlayacağınıza dair tüm bilgileri sizlerin huzuruna sunacağız. Giflerin kullanılmasındaki temel nedenlerden birisi de twitter hesabında bulunan karakter sınırlanmasından kaynaklıdır. Bu anlamda kendini güncellemiş olsa da yine de gif kullanımları oldukça fazladır. Twitter hesabında gezinti sağlamış olduğumuz sırada karşımıza gelen gileri telefonumuza indirmek adına uygulama kullanmamız gerekecektir. Ancak bu uygulama sizin telefonunuza kesinlikle herhangi bir zarar vermeden işlem sağlayacaktır.

Twitter giflerini telefonuma kaydedemiyorum

Twitter git kaydetme, telefona gif indirmek, twitter gif downloand, gif kaydetme android, telefona gif kaydetme gibi sorularınızın yanıt bulabilmesi için sağlanacak olan işlemleri haberimizde konu alacağız. Twitter hesabında var olan gifler içerisinde beğenmiş olduklarınızı sizler de hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Twitter gifleri indiremiyorum

Hesabınızda gezinti sağladığınız süre içerisinde var olan gif bağlantılarının telefonunuza indirmek için uygulama kullanmanız gerektiğini belirtmiştik. Peki bu uygulamaya nereden ulaşabilirim? Tarzında aklınıza soru gelebilir.

Twitter giflerini telefonuma kaydedemiyorum, gifleri telefona indiremiyorum, gifleri telefona kaydedemiyorum, twitter gifleri indiremiyorum, twitter gifleri telefon kaydetme, twitter telefona gifleri indirme

Giflerin indirilebilmesi için Buraya tıklamanız halinde gelen bilgilendirme üzerindeki uygulamayı telefonunuza indirelim. Uygulamanın telefonunuza inmesi durumunda twitter hesabınıza tekrar giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Giriş sağladıktan sonraki dönem içerisinde de en çok beğendiğiniz gif bağlantısının üzerine geliyoruz. Burada ”Daha fazla” yazan alana geliyoruz. Sonrasında ”Bağlantıyı kopyala” seçeneğine tıklıyoruz. Bağlantı kopyalandıktan sonra artık twitter hesabından çıkış sağlayarak Tweet2gif uygulamasına giriş sağlıyoruz. Yani indirmiş olduğumuz uygulamaya girelim.

Uygulamaya giriş sağlandıktan sonra URL yazan bölüme bağlantıyı kopyaladığımız gifi yapıştıralım. İşlemin sonuna geldiğimiz de ise GİF indir şeklindeki bağlantıya tıklamanız halinde işlemler tamamlanmış olacaktır.

Nereye indiğini merak ediyorsanız bunun için de telefonun ”Galeri” alanına girmeniz yeterlidir. Bu şekilde sizde twitter hesabında gerekli paylaşımlarınızı yapabilirsiniz. Aklınızdaki soruları yorum alanında bizimle paylaşmanız halinde onlarla ilgili de sizlere hızlıca yanıt verilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz