Twitter fotoğraf etiketlemeyi kapatma 2019. Birinin sizi paylaştığı fotoğrafta etiketlenmesin istiyorsanız bu ayarı nereden kapatılacağına bakacağız.

Twitter uygulaması da 2019 yılına girdikten sonra kendi içerisindeki ayarları güncellemeye almıştır. Sürekli olarak kendini yenileyen uygulamada bazı ayarların yerlerinde değişiklik olmuştur. Çoğu ayarın yerlerindeki değişiklik sonrasında kullanıcılar özellikleri bulmakta zorluk çekebilmektedir. Böyle bir zorlukla karşılaşılmaması için gerekli olan ayarların incelemesini sağlamış bulunuyoruz. Birinin yaptığı paylaşımlarda sizi etiketlemesinin önüne geçmek istiyorsanız ayarlar alanından bu özelliği kapalı konuma getirmeniz gerekiyor. Tabi ayarların yerleri değiştikçe özelliğin kullanımı da daha kolay hale gelmektedir. Eskiden maddeler halinde olan etiketleme sisteminin kullanımı daha rahat hale getirilmiştir. Birlikte resim çekildiğiniz biriyle ilerleyen dönemlerde konuşmadığınızda onunla aynı karede bulunmak istemeyebilirsiniz. Bu sizin en tabi hakkınızdır. Dolayısıyla bu etiketlemenin önüne geçebilmek istiyorsanız neler yapılması gerektiğini inceleyeceğiz.

Twitter fotoğraf etiketlemeyi kapatma 2019

Twitter etiketlemeyi kapatamıyorum, twitter etiketlemeyi kapatma nerede, twitter etiketlemeyi kapatmayı bulamıyorum, twitter etiketleme nasıl kapatılır 2019, twitter etiketleme kapatmayı göremiyorum. Etiketlemeyi kapatmayı bulamıyorsanız eğer bunu kolaylaştırmak adına gerekli araştırmaları sizin için yapmış bulunuyoruz. Birlikte gözden geçireceğimiz işlem aşamalarıyla birlikte sorunumuz kalmayacaktır.

Twitter etiketlemeyi kapatamıyorum

Twitter hesabınızda bir ayarı sağlayabilmeniz için önce uygulamanın içerisinde o ayarla ilgili olan kısmı bulmanız gerekiyor. Etiketlemenin önüne geçilebilmesi için twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra sayfanın sol tarafındaki Daha fazla butonuna tıklıyoruz.

Twitter fotoğraf etiketlemeyi kapatma 2019, twitter etiketleme kapanmıyor, twitter etiketleme nasıl kapatılır, twitter etiketleme kapatma nerede, twitter etiketleme kapatmayı bulamıyorum, twitter etiketlenmek istemiyorum

Ayarlar ve gizlilik alanına girdikten sonra Gizlilik ve güvenlik bölümüne geliyoruz. Sağ tarafınızda bulunan seçenekler içerisinde Fotoğraf etiketleme adı altında bir seçenek göreceksiniz.

  • Onun üzerine tıklayıp gelen ekranda aktif olan tiki kapatmanız halinde artık başka biri sizi uygulama içerisinde etiketleyemeyecektir.
  • Fakat etiketlemeyi devreye dışı bırakıyor olmanıza rağmen hala daha etiketleme yapan kişiler bulunuyorsa bunlar sizi takip eden kişilerdir.
  • Yani sizi takip eden kişiler takip etiketleme tikini aktif tutulduğundan dolayı olabilir.
  • Sorun bununla da ilgili değilse tarayıcınızı değiştirebilirsiniz. Ya da telefondan sağlıyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak işlemleri yapabilirsiniz.

Twitter etiketleme kapanmıyor sorununa yönelik yapılacak işlemler yukarıdaki gibidir. Eklemek ya da sormak istedikleriniz olur ise bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

Twitter fotoğraf etiketlemeyi kapatma 2019, twitter etiketleme kapanmıyor, twitter etiketleme nasıl kapatılır, twitter etiketleme kapatma nerede, twitter etiketleme kapatmayı bulamıyorum, twitter etiketlenmek istemiyorum
Önceki İçerikTwitter takipçilerimi gizleyemiyorum olmuyor
Sonraki İçerikinstagram başkasına takipçi gönderme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here