Twitter etkinleştirdim takipçiler görünmüyor. Twitter devre dışı bırakma sonrasında etkinleştirdiğiniz de takipçileriniz doğru değilse nedenine bakacağız.

Twitter hesabınızı devre dışı bırakmakla birlikte hesabı ilerleyen dönemlerde tekrar aktifleştirme sağlayabiliyorsunuz. Twitter.com üzerinden ya da Play store veya Apple store alanından indirerek etkinleştirme işlemlerini kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi girerek yapabilirsiniz. Etkinleştirme sırasında kullanıcı bilgilerinizi ve şifrenizi bilmeniz gerekiyor. Bilgilere sahip değil ya da unuttuysanız bu durumda twitter destek ekibiyle iletişime geçip hesabın aktif hale getirilmesini isteyebilirsiniz. Twitter etkinleştirme işlemlerini yapana kullanıcılar hesaplarındaki tweet, takip ettiği ve takipçi sayılarının doğru olmadığını dile getirmektedir. Bu durumun sunucu kaynaklı mı yoksa sizin kendinizle mi alakalı olduğuna dair araştırmalarımızı inceledik. Aslında twitter bu konularda kullanıcıları kapsamlı şekilde bilgi verse de yaşanan aksaklığın ne ile alakalı olduğuna birlikte kontrolünü sağlayacağız.

Twitter etkinleştirdim takipçiler görünmüyor

Twitter etkinleştirdim tweet sayısı doğru değil, twitter takipçi sayım doğru değil, twitter takip ettiklerim gitmiş, twitter takipçilerim az görünüyor, twitter hesabı etkinleştirdim ama takipçilerim doğru görünmüyor. Twitter uygulamasında hesabın iptalini sağlarken sonradan pişman olup açmak istediğinizde sizlere 30 günlük bir süre vermektedir. Bu süre zarfı içerisinde hesabınızı tekrar etkin hale getirebiliyorsunuz.

Twitter tweet sayım yanlış gösteriyor

Hesap etkinleştirme işlemleriyle alakalı yapılması gereken tek işlem kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin doğru şekilde girilmesidir. Ardından hesaba erişim yapıldığında sizin takipçilerin de, takip ettikleriniz de ya da attığınız tweet paylaşımlarında hata olursa bunun sebebinin siz olmadığınızı bilmenizi isteriz.

Twitter etkinleştirdim takipçiler görünmüyor, twitter etkinleştirdim tweet sayısı doğru değil, twitter takipçilerim az görünüyor, twitter takip sayım doğru değil, twitter takip ettiklerim azalmış, twitter etkinleştirme sorunu

Sebebi tamamen uygulamanın kendisiyle alakalıdır. Sunucu kaynaklı bilgileri tam olarak göremiyorsunuz. 24 saat içerisinde hesabı devre dışı bıraktığınız hale hesap tekrar geri gelecektir. Yani takipçiler, takip ettikleriniz ve paylaşım sağlanan tweetlerin hepsi eski yerini alacaktır.

Twitter hesabını etkinleştirdiğiniz de 48 saat sonrasında hala daha bilgilerinizin doğru göstermediğini görmeniz halinde bunu twitter destek ekibine bildirmeniz gerekiyor. Yetkililer tarafından durum incelenerek işlemler tamamlanacaktır.

Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemek, bağlantılarınızı gözden geçirmek, bu soruna istinaden yapacağınız işlemlerden birisidir. Ayarlar sırasında sormak istediklerinizi bizlere yorum alanından belirtebilirsiniz.

Önceki İçerikTik tok yaşlandırma efektini bulamıyorum
Sonraki İçerikWindows 10 güncelleştirmeleri kontrol etme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here