Twitter engellenen hesapları bulamıyorum. Twitter hesabınızda engellediğiniz kişileri bulmak istiyorsanız çözüm yazımızda yer almaktadır.

Bizleri günlük hayatta, iş ortamında, evden işe giderken ya da gelirken, sosyal medya hesaplarımızdan veya da telefonumuz üzerinden rahatsız eden kişiler bulunmaktadır. Rahatsızlığın en çok yapıldığı alanlar ise telefon ya da sosyal medya uygulamalarıdır. Telefonunuzdan birisinin sizi rahatsız etmesi durumunda direk olarak kişinin numarasını engellemeniz yeterlidir. Bunun dışında whatsapp üzerinden de engellemeniz halinde yine sizlere ulaşmayacaktır. Twitter, instagram, facebook, tik tok ya da diğer sosyal medya uygulamalarından da size rahatsızlık veren kişiyi anında engelleyerek sorununuzu giderebilirsiniz. Hesaplarda sadece bize rahatsızlık veren kişiyi engellemiyoruz elbette. Kendisiyle konuşurken belli bir nedenden dolayı küstüğümüz arkadaşlarımızı anında her yerden engelleyebiliyoruz. Sonrasında araya birinin girmesiyle birlikte barıştığımız kişileri tek tek engellenen listeden çıkarmaktayız. Twitter uygulamasında engellemiş olduğunuz birinin çıkartılmasını istiyorsanız ya da engellenen kullanıcıların kimler olduğunu görmek istiyorsanız işlemlerimizi inceleyeceğiz.

Twitter engellenen hesapları bulamıyorum

Twitter engellenen hesapları görme, twitter engellenen hesaplar nerede, twitter engellenen hesaplar çıkmıyor, twitter hesabında engellenen kişileri nerede bulabilirim, twitter engel listemi göremiyorum, twitter engel listemi bulma. Twitter üzerinde bize rahatsızlık veren ya da huzursuz eden kişileri anında engelleyebiliyorsunuz. Bu sayede artık bu kişi bizi rahatsız edemez hale gelmektedir. İlerleyen dönemlerde engel listesinden çıkartmak isterseniz engellenen hesaplar alanına girerek istediğiniz kişiyi engel listesinden çıkartabilirsiniz.

Twitter engellenen hesapları görme

Twitter uygulamasında sizi huzursuz eden kişinin engellenmesi için profil alanına gelerek (…) çizgili bölmeye tıklayabilirsiniz. Ardından kullanıcı adlı kişiyi engelle demeniz yeterlidir. Zaman geçtikten sonra tüm engellediğiniz kişileri kontrol etmek isteyebilirsiniz. Listenizin tamamını bulmak için uygulamanın içerisine girişimizi sağlıyoruz.

Twitter engellenen hesapları bulamıyorum, twitter engel listem, twitter engellenen hesaplar, twitter engellenen kişiler, twitter engellenen hesaplar nerede, twitter engellenen kişileri göremiyorum
  • Gelen ekranın sol tarafında bulunan Daha fazla yazısına tıklıyoruz.
  • Sonra Ayarlar ve gizlilik bölümüne giriyoruz.
  • Oradan da İçerik tercihleri alanına erişim yapıyoruz.
  • Sağ tarafınızda bulunan ekranda Engellenen hesaplar adı altında bir seçenek göreceksiniz.
  • Engellenen hesapların içerisine girmenizle birlikte kimleri engele bastıysanız bunların hepsini burada görebilirsiniz.
Twitter engellenen hesapları bulamıyorum, twitter engel listem, twitter engellenen hesaplar, twitter engellenen kişiler, twitter engellenen hesaplar nerede, twitter engellenen kişileri göremiyorum

Engellediğiniz kişiler içerisinden kaldırmak istediklerinizi burada bulup kaldırabilirsiniz. Twitter hakkında sormak istediklerinizi bize yorumdan bildirebilirsiniz.

Önceki İçerikinstagram arkadaşlarımı davet etme nerede
Sonraki İçerikWindows 10 yönetici olarak çalıştır kapatma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here