Twitter engellemeyi kaldırma geri çekme. Rahatsızlık veren birini engelleyip ilerleyen dönemlerde tekrar bu engeli kaldırmak isterseniz doğru yerdesiniz.

Tweet sistemi üzerine kurulu olan twitter uygulamasında resim ve video paylaşımları da fazlaca yapılmaktadır. Dünya gündemine ve ülke gündemine ilişkin tüm haberlerden anında haberdar olduğumuz uygulamada aynı zamanda takip sistemi bulunmaktadır. Yapılan bir paylaşımda bazen binlerce hatta 10 binlerce kişiye gösterilmektedir. Etkileşimin de fazla olduğu bu platform içerisinde engelleme sistemi de bulunmaktadır. İstemediğimiz birinin bize sürekli istek göndermesi ya da yaptıklarından dolayı rahatsızlık duyduğumuz kişiyi anında engelleyebilirsiniz. İlerleyen dönemlerde bu engeli kaldırmak istediğinizde engel listesine girerek arkadaşınızı engel listesinden kaldırabilirsiniz. Bazı kullanıcılar engellenen kullanıcılar alanına geldiklerinde daha öncesinde engellediği birini bulamadığını dile getirmektedir. Ya da engel kaldır demesine rağmen profil alanına ulaşamadıklarını bildirmektedir. Buna neden olan etkenlere bakarak sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

Twitter engellemeyi kaldırma geri çekme

Twitter engellemeyi kaldırma, twitter engel kaldırma nerede, twitter engeli kaldırdım fakat kişi görünmüyor, twitter engellemeyi kaldırmama rağmen kişinin profiline ulaşamıyorum, twitter engellemeyi geri çekmek için nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Twitter hesabınızda engellemiş olduğunu bir kullanıcının engelini geri çekiyor olmanıza rağmen profil alanına giremiyorsanız sorunla alakalı hangi işlemleri yapmanız gerekiyor hepsine bakacağız.

Twitter engellemeyi geri alma

Twitter üzerinden bize rahatsızlık veren birini anında engelleyebiliyoruz. Ki zaten bu işlemi diğer sosyal medya hesaplarında da yapabiliyorsunuz. Twitter daha ayrı bir uygulamadır. Çünkü bu platformu kullanan kişilerin çoğu gündeme dair haberleri en erken öğrenebilmek amacıyla da kullanmaktadır.

Twitter engellemeyi kaldırma geri çekme, twitter engelleme nasıl kalkar, twitter engeli geri çekme, twitter engellemeyi iptal etme, twitter engellemeyi kaldırınca kişi bulunmuyor, twitter engel geri alma
  • Twitter da engellediğiniz birinin ilerleyen zamanlarda engelini kaldırmaya karar verdiğiniz de hesabınıza giriş yapıyoruz.
  • Ardından sayfanın sol tarafındaki Daha fazla ikonuna tıklıyoruz.
  • Ayarlar ve gizlilik bölümüne erişim sağladıktan sonra gelen ekranda İçerik tercihleri kısmına giriyoruz.
  • Güvenlik yazısının altında engellenen hesaplar bölümünü görüp oraya tıklıyoruz.
  • Kimin engelini kaldırmaya karar verdiyseniz onu bunu engeli kaldırabilirsiniz.
  • Engeli kaldırdıktan sonra kişinin profiline girmeye çalıştığınız da herhangi bilgi gelmiyorsa bu sizle alakalı bir sorun değildir.
  • Problemin nedeni karşı tarafın hesabı silmesiyle alakalı olabilir.
  • Ya da engeli kaldırdığınız sırada o da denk gelip sizi engellemiştir.
Twitter engellemeyi kaldırma geri çekme, twitter engelleme nasıl kalkar, twitter engeli geri çekme, twitter engellemeyi iptal etme, twitter engellemeyi kaldırınca kişi bulunmuyor, twitter engel geri alma

Tüm bu ihtimalleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Kullanıcı bilgilerini yanlış giriyor olabilirsiniz. Veya da karşı taraf kendi kullanıcı bilgilerini değiştirmiş olabilir. Twitter ile alakalı sormak istediklerinizi bize yorumdan ulaştırabilirsiniz.

Önceki İçerikWindows 10 güncelleştirmeleri duraklat nerede
Sonraki İçerikinstagram çocuğumun resmini kaldırdı
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here