Paylaş

Twitter ekran küçüldü büyümüyor. Twitter hesabınızdaki ekran ayarlarını normale döndürmek istiyorsanız yazımız sizlere faydalı olacaktır.

Cihazlarımıza yüklediğimiz tüm sosyal medya hesapları kendi içerisinde güncellemeye gitmektedir. Bir uygulamaya yeni bir özellik getirilecekse eğer bu özellik güncellemeyle beraber uygulamaya dahil edilmektedir.

Dünya ve ülke gündeminin belirlendiği twitter hesaplarında tweet paylaşımları oldukça önemlidir. Tabi hiçbir uygulama sorunsuz değildir. Her uygulamada bazen sorunlar meydana gelebilmektedir. Twitter hesabınızda ekranın küçüldüğünü görüp büyütüyor olmanıza rağmen büyümüyor ise yapmanız gerekenleri ele alacağız.

Twitter ekran küçüldü büyümüyor

Uygulamanın kendi içerisindeki ayarlardan küçülen ekranı tekrar eski haline nasıl getireceğinize gözden geçireceğiz.

Twitter ekran küçüldü, twitter ekranını nasıl büyültebilirim, twitter ekranını eski haline nasıl getirebilirim, twitter ekran ayarlarını nasıl ayarlayabilirim, twitter ekran küçüldü tekrar eskine haline almak istiyorum, twitter ekranını normale döndürmek istiyorum. Küçülen twitter ekranını tekrar eski boyutuna getirmek istiyorsanız hangi ayarları işleme almamız gerektiğini yazımızda sunacağız. Twitter uygulamasına bilgisayardan, tabletten, telefondan ya da farklı cihazlardan giriş işlemi sağlayabiliyorsunuz.

Twitter ekran küçüldü

Twitter’a son gelen güncelleme sonrasında tüm ayarların yerlerinde bazı değişiklikler yaşanmıştır. Değişen ara yüzle birlikte hangi ayarın nerede olduğunu daha rahat bulabilmeniz için gerekli olan incelemeleri sizler adına yapmaktayız.

Twitter ekran küçüldü büyümüyor, twitter ekran küçüldü, twitter ekran büyümüyor, twitter ekran ayarları, twitter ekranı düzenleme

Normal şartlar da bilgisayardan giriş yapıyorsanız eğer Ctrl tuşuyla birlikte Alt tuşuna basmanız halinde ekran büyütme küçültmeyi sağlayabiliyorsunuz. Fakat siz uygulamanın kendi içerisinde bu küçültmeyi sağlanmıyorsa eğer;

  • Uygulamanın içerisine girdikten sonra sayfanın hemen sol tarafında bulunan Daha fazla butonuna tıklayıp,
  • Oradan da Ayarlar ve gizlilik bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Daha sonrasında da Genel yazısının hemen altında görünüm seçeneğini göreceksiniz.
  • Yazı tipi boyutunun olduğu alandan büyültme ve küçültme ayarlarını sola ya da sağa doğru kaydırarak kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
Twitter ekran küçüldü büyümüyor, twitter ekran küçüldü, twitter ekran büyümüyor, twitter ekran ayarları, twitter ekranı düzenleme

Twitter hesaplarına gelen güncellemeler sonrasında eklenen yeniliklerin neler olduğunu sizlere paylaşmaya devam ediyoruz. Uygulamada yaşanan diğer aksaklıkları bizlere yorumdan bildirmekle beraber yine aynı şekilde yorumdan cevap vereceğiz. Ya da cevap yerine o konuyla ilgili yazılarımızı sitemizde yayınlayacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here