Twitter Ekiplere Ekleme Cıkarma Kaldırma ayarları hususunda nasıl bir yol izleneceği yazımızda bulunmaktadır. Twitter hesabında önerilerin kapatılması için neler yapmanız gerektiğini işlem adımlarını nereden yapacağınızı aşağıda yer vermiş bulunmaktayız.

Sosyal medyanın popüler ağlarından biri olan Twitter uygulamasından kişilerin sizi ekiplerine eklemesine izin vermeniz durumunda sürekli olacak şekilde atılan tweet’ler size bir bildirim olarak gelecektir. Twitter uygulamasında ekiplere izin verilmesinin önüne geçilmesi ya da bunların nasıl eklemesine izin verileceğini haberimizde yer vereceğiz. Yapılan ayarlar sonrasında sizin ayarladığınız şekilde ekibe ekleme, çıkarma, kaldırma gibi tüm işlem adımlarınızı kendiniz hesabınız içerisinde sağlayabilirsiniz.

Twitter Ekiplere Ekleme Cıkarma Kaldırma

Twitter önerileri kapatma, twitter aktif olmayanlar, twitter önerilen kişileri kaldırma, twitter kimi takip etmeli kaldırma ayarları hususunda yapılacak olan işlemler sonrasında Twitter uygulamasında kişilerin sizi ekibe eklemesine izin vermesini ya da vermemesine ilişkin müdahaleler de bulunabilirsiniz. Böylelikle sürekli bildirim alma durumununda önüne geçebilirsiniz. Ayarların nasıl yapılacağını aşağıda sizlere görsel bir şekilde de ele almış bulunmaktayız.

Twitter Ekiplere Ekleme Cıkarma Kaldırma, twitter ekiplere ekleme, twitter ekiplere çıkarma, ekiplere ekleme, ekiplerden çıkarma, twitter öneri kapatma, twitter öneri açma

twitter ekiplere ekleme

Twitter hesabında ekiplere ekleme ayarlarımız için öncelikli olarak uygulamaya bilgisayardan ya da cep telefonunuzdan Twitter uygulamasına giriş yapıyoruz.

Hesabımıza giriş yaptıktan sonra sağ üst alanda bulunan ”Profil” ikonuna tıklayıp gelen seçenekler içerisinden ”Ayarlar ve Gizlilik” ikonuna tıklıyoruz.

Twitter Ekiplere Ekleme Cıkarma Kaldırma, twitter ekiplere ekleme, twitter ekiplere çıkarma, ekiplere ekleme, ekiplerden çıkarma, twitter öneri kapatma, twitter öneri açma

 

twitter ekiplere çıkarma

Ayarlarımızın devamını sağladığımızda karşımıza gelecek olan ekranın sol bölümündeki seçenekler içerisinde,

Gizlilik ve Güvenlik” yazısına tıklayıp ayarlara devam ediyoruz.

Twitter Ekiplere Ekleme Cıkarma Kaldırma, twitter ekiplere ekleme, twitter ekiplere çıkarma, ekiplere ekleme, ekiplerden çıkarma, twitter öneri kapatma, twitter öneri açma

ekiplere ekleme

Ayarların sonuna doğru geldiğimizde karşımıza gelecek olan ekran bilgilendirmesinde ”Ekipler için Twitter” yazısının karşısında seçenekler bulunacaktır.

  • Herhangi birinin seni ekibine eklemesine izin ver
  • Sadece takip ettiğin kişilerin seni ekiplerine eklemesine izin ver
  • Başkasının seni ekibine eklemesine izim verme

Gelen bu seçenekler içerisinde kişilerin sizi Twitter uygulamasında ekiplere eklemesine izin verip verilmeme ile ilgili seçenekler sunmaktadır. Yani bu ayarların sizin elinizde olduğunu beyan etmektedir. Siz haliyle nasıl bir yol izlemek istiyorsanız o yol üzerinden ilerleme sağlayabilirsiniz.

Böylelikle ekiplere ekleme çıkarma ya da kaldırma adımlarını sağlamış olursunuz. Sorun olması halinde yorum bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Önceki İçerikTwitter Profili Aramalara Açma Kapatma
Sonraki İçerikTwitter Dm Açma Kapatma Ayarı Nasıl Yapılır
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz