Paylaş

Twitter doğum tarihi ekleme düzenleme. Profil ekranına doğum tarihi bilgilerinin hangi alandan ekleneceğine dair bilgilere birlikte inceleyeceğiz.

Tüm sosyal medya hesaplarının da bilgilerinizin doğru olması önemlidir. Hesabın başına bir şey gelmesi halinde yetkililerle iletişime geçtiğinizde onlar gerekli bilgileri bu veriler üzerinden işleme koymaktadır. Çalınma, şifreyi unutma ve buna benzer sorunlarla alakalı sorun yaşanması durumunda girilen doğru bilgiler her daim işinizi görecektir. Twitter üzerinde doğum tarihi bilgilerinizin başkaları tarafından da kontrol edilmesi yaşınızın ve doğum gününüzün bilinmesine imkan sunmaktadır. Bazı kullanıcılar twitter hesabını açarken buradaki bilgileri girmeden ilerleme yapmaktadır. Ancak hesap açıldıktan sonra tekrar bu bilgileri hesap içerisine girmeniz oldukça basittir. Ayarların nasıl ilerleneceğine dair bilgilere ise birlikte bakarak profil alanıza doğum tarihi bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

Twitter doğum tarihi ekleme düzenleme

Twitter doğum tarihi bilgilerini düzenleme, twitter doğum tarihi nerede, twitter doğum tarihi ayarları, twitter hesabına doğum tarihi bilgileri ekleme, twitter doğum tarihi bilgileri nasıl eklenir, twittera doğum tarihi nasıl ekleyebilirim. Doğum tarihi bilgilerinizin eklenerek takip ettiğiniz kişilerin profil ekranınıza geldiğinde görmesini istiyorsanız uygulama da giriş yapılacak yeri birlikte bakacağız.

Twitter doğum tarihini değiştirme

İlk önce uygulamaya giriş yaparak ana Profil ekranınıza geliyoruz. Profil resminizin yanında hemen Profili düzenle sekmesi yer alacaktır.

Twitter doğum tarihi ekleme düzenleme, twitter doğum tarihi nasıl eklenir, twitter doğum tarihi koyma, twitter doğum tarihi ayarları, twitter doğum tarihini düzenleme, twitter doğum tarihini değiştirme
  • Bu alana tıklamanızla birlikte gelen ekranda bilgilerinizin girişini yapacağınız bir alan olacaktır.
  • Gelen ekranı aşağıya doğru kaydırdığınız da Doğum tarihi yazısını görebilirsiniz.
  • Yanındaki Düzenle butonuna tıklamanız halinde kimlikte yer alan doğum tarihi bilgilerinizi gelen ekrana girmeniz yeterlidir.
  • Bilgilerin doğru girilmemesi halinde ilerleyen dönemlerde hesabınızda bir şey olması halinde twitter sizi tanımak isteyebilir.
  • O yüzden kimlikteki bilgilerinizin bu ekrana girilmesi sizler için daha sağlıklıdır.
Twitter doğum tarihi ekleme düzenleme, twitter doğum tarihi nasıl eklenir, twitter doğum tarihi koyma, twitter doğum tarihi ayarları, twitter doğum tarihini düzenleme, twitter doğum tarihini değiştirme

Yapılan ayarlar neticesinde doğum tarihi bilgilerini gün, ay, yıl olacak şekilde girişini yapabilirsiniz. Twitter dünya gündemini sizlere haber ederken attığınız tweet paylaşımlarını da binlerce kişiye göstermektedir. Etkileşimin son derece hızlı ve geniş olduğu uygulama da doğum tarihi bilgilerini bahsettiğimiz alandan üzerinden değiştirebilirsiniz. Hesabınızda farklı sorunlar yaşanması durumunda bizlere bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here