Paylaş

Twitter dil değiştirmeyi bulamıyorum nerede. Twitter uygulamasında kullanım dilini kendinize bağlı seçmek istiyorsanız yapılması gerekenleri kontrol edeceğiz.

Dil seçeneklerinin değişmesi ya da ayarlanmaması cihaz kullanımlarını veya uygulamaları kullanmamıza sıkıntı yaşatacaktır. Twitter, facebook, instagram ve buna bağlı sosyal medya platformlar içerisinde dil alanında sorunlar yaşanabilmektedir. Uygulama dilinin farklılık göstermesi sonrasında hemen dil seçeneğini istediğiniz dile göre uyarlamasını sağlayabilirsiniz. Bildiğimiz üzere Twitter uygulaması yenilikler getirerek kendi içerisindeki bazı alanların yerlerinde değişikliğe gitmiştir. Alışkanlık olunan ayarların yerleri değiştirildiğinde ise hangi ayarın nerede olduğuna dair bilgilere ulaşmamız zaman alabilmektedir. Zamanınızın sizler için değerli olduğunu düşündüğümüzden dolayı da uygulamadaki dil seçeneğinin kolay şekilde sağlanmasına yardımcı olmaya çalışacağız. Twitter hesabınızın içerisinde dil değişikliğinin nereye gittiğini ve bu değişikliğin hangi yolları takip ederek yapacağınızı detaylı şekilde anlatacağız.

Twitter dil değiştirmeyi bulamıyorum nerede

Twitter dil değişmiyor, twitter dil değiştirmeyi göremiyorum, twitter dil değiştirme, twitter dil değiştirme yok, twitter uygulamasında dili nasıl değiştirebilirim, twitter dil değişikliği için hangi alanlardan işlem sağlamam gerekiyor. Türkçe olan dili değiştirmek ya da Türkçe dil tercihinin değişmesi sonrasında tekrar ayarları eski haline getirmek için gerekenleri tek tek gözden geçireceğiz.

Twitter dil nasıl değiştirilir

Dil değişikliğinin yapılması adına ilk önce hesabımıza girişimizi sağlıyoruz. Ardından sol tarafta yer alan Daha fazla ikonuna tıklayıp oradan da ‘’Ayarlar ve gizlilik’’ kısmına erişim gerçekleştiriyoruz.

Twitter dil değiştirmeyi bulamıyorum nerede, twiter dil nasıl değişir, twitter dil değişmiyor, twitter dil değiştirme, twitter dil ayarları, twitter dil değiştirme yok

Açılacak olan ekranın sağ tarafında Veriler ve İzinler yazısının hemen altında Dil sekmesini göreceksiniz. Dil seçeneğini hangisi olmasını istiyorsanız kendinize bağlı olarak değişikliği devreye koyabilirsiniz.

  • Dil değiştirmeyi belirttiğimiz şekilde yapıyor olmanıza rağmen işlemler olmuyorsa tarayıcı değiştirerek deneme sağlamanız da yarar var.
  • Telefondan deniyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak deneme yapmanız gerekiyor.
  • Farklı bir telefondan kendi telefonunuza girerek deneme yaptığınızda da hala daha sorun devam ederse sorun bildir üzerinden sorunu twitter yetkililerine iletmeniz gereklidir.
  • Dil değiştirme seçeneği yine belirtilen alanda görünmüyorsa bunu da aynı şekilde sorun bildir üzerinden iletebilirsiniz.
Twitter dil değiştirmeyi bulamıyorum nerede, twiter dil nasıl değişir, twitter dil değişmiyor, twitter dil değiştirme, twitter dil ayarları, twitter dil değiştirme yok

Twitter dil değiştirmeyi bulamıyorum nerede sorunuyla alakalı gerekli olan kontrolleri sağlamış bulunuyoruz. Olur da takıldığınız bir yer olursa bizlere bunu yorum kısmından belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here