Paylaş

Twitter birini etiketleme etiketleyemiyorum. Twitter hesabınızda birinin attığınız tweetten haberdar olmasını istiyorsanız etiketleme sistemine nasıl başvurulacağına bakacağız.

Ülkenizdeki ve dünyadaki gündemi belirleyen twitter uygulamasında tweet paylaşımların yerini oldukça önemlidir. Atılan tweetlerle birlikte bir konu anında trend olabilmektedir. Günün en önemli haberlerini gündem kısmına bakarak öğrenebiliyorsunuz. Twitter uygulamasını diğer sosyal medya ağlarından ayıran en temel özelliklerden biriside budur. Etkileşimin üst seviyede olmuş olduğunu bu platformda attığınız bir tweet paylaşımından başka birinin anında haberdar olmasını istiyorsanız eğer etiketleme yoluna başvurabilirsiniz. Etiketlediğiniz kişi yapmış olduğunu tweet paylaşımından anında haberdar edilecektir. Twitter kullanımına yeni başlayan çoğu kitle bu işlemin hangi yol ile yapıldığını bilmemektedir. Aslında mantık diğer sosyal medya uygulamalarıyla aynıdır. Fakat bu mantığı bilen kişilerde işlem sağlamak istediklerinde etiketleme için belirlenen ismin karşılarına gelmediği dile getirmektedir. Bunun nedenlerini ise yine aynı şekilde yazımızda paylaşıp problemi çözüme kavuşturacağız.

Twitter birini etiketleme etiketleyemiyorum

Twittter kişi etiketleme, tweette kişi nasıl etiketlenir, twitter kişi etiketlenmiyor, twitter hesabımda birini etiketleyemiyorum, twitter etiketleyeceğim kişi çıkmıyor, twitter etiketleyeceğim kişi karşıma gelmiyor, twitter hesabımda etiketleyeceğim kişiyi bulamıyorum. Önde gelen sosyal medya uygulamalarından birisi olan twitter hesabında yaptığınız bir tweet paylaşımından başka birinin anında bilgisi olsun istiyorsanız @ işaretini kullanabilirsiniz.

Twitter kişi nasıl etiketlenir

Yaptığınız bir tweet paylaşımına etiketlemek istediğiniz kişinin ismini doğrudan yazmamanız gerekiyor. İsmi yazmadan önce @ et işaretini ekleyip daha sonrasında ismi yazmaya başladığınızda baş harflerinden yola çıkarak kişi önerilerini twitter uygulaması karşınıza getirecektir.

Twitter birini etiketleme etiketleyemiyorum, twitter etiketleme, twitter kişi etiketleme, twitter kişi etiketlenmiyor, twitter birini nasıl etiketlerim, twitter kişi etiketlemesi yapamıyorum

Takip ediyor ya da etmiyor olsanız bile bu kişiyi yapılan tweet paylaşımın bu yol ile etiketleyebilirsiniz. Lakin @ işaretini yaptıktan sonra o ismi doğru şekilde yazıyor olmanıza rağmen kişi karşınıza gelmiyorsa karşı taraf etiketlemeyi kaldırmasından kaynaklıdır.

Birinin kendi hesabı içerisinde etiketlemeyi kaldırmasıyla birlikte artık o kişiyi etiketleyemeyeceğinizi bilmeniz lazım. Ama onu farklı kişiler etiketleyebiliyor bir tek ben etiketlemiyorum diyorsanız o kişiyi takip etmiyor olduğundan olabilir. Yani karşı taraf sadece takipçilerine etiketlemeyi izin vermiş olabilir.

Twitter etiketleme işlemleriyle ilgili bilgilendirmeleri yazımızda sizlere aktarmış bulunmaktayız. Varsa sizin de konuyla alakalı eklemek istediğiniz farklı bilgiler bize bunu yorumdan belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here