Paylaş

Twitter beğenilen tweetleri görme bulma. Twitter uygulaması içerisinde beğeni yapılan tweetlerin görüntülenmesinin nereden yapılacağını inceleyeceğiz.

Dünya gündemine dair tüm bilgileri bizlere anında sunan ve bunu tweet paylaşımları sayesinde sağlayan twitter hesabında tweetler önemlidir. Saatler içerisinde aynı anda binlerce hatta milyonlarca kişinin benzer tweet paylaşımlarıyla birlikte gündeme direk konu düşmektedir. Ve bu sayede aynı gün içerisinde gündemde neler var bu bilgilere sahip olabiliyoruz. Twitter hesabında hoşumuza giden tweetlerin beğenilerini sağlayarak tweetin öne çıkmasını da sağlayabiliyorsunuz. Gördüğünüz bir tweet paylaşımının hoşunuza gitmesi halinde ilerleyen zamanlarda bunu tekrar bulmanız oldukça basittir. Beğenilen tweetlerin hangi alan üzerinde kontrol edebileceğinizi ve nasıl bulacağınızı çok kısa şekilde anlatacağız. Bazı kişiler beğeniler alanına girdiğinizde beğendiği tweet paylaşımları göremediklerini dile getirdiğinden ötürü buna neden olan etkenleri de aktaracağız.

Twitter beğenilen tweetleri görme bulma

Twitter tweet beğenileri nerede, twitter beğenilen tweeti bulma, tweet beğenilerini nasıl bulabilirim, twitter tweet beğenisi bende çıkmıyor, twitter tweet beğenileri bulamıyorum, twitter tweet beğenileri için nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Gündeme dair bilgilerden anında haberdar olmak istiyorsanız eğer bu hususta yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirmektedir.

Twitter tweet beğenileri nerede

Twitter hesabına sadece telefonlardan değil, bilgisayar üzerinden de girişleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Beğeni yapmış olduğunuz tweetin daha sonrasında hesapta nasıl ulaşacağınıza beraber kontrol edeceğiz.

Twitter beğenilen tweetleri görme bulma, tweet beğenilerini görme, twitter tweet beğenileri nerede, twitter tweet beğenileri çıkmıyor, twitter tweet beğenileri yok, twitter tweet beğenileri
  • İphone ve android telefonlarınız da beğeni yaptığınız tweet paylaşımlarını bulmak istiyorsanız Profil alanına geliyoruz.
  • Oradan da beğeni yazan bölüme giriyoruz.
  • Gelen ekranda tüm beğenilen tweet paylaşımlarını bulabilirsiniz.
  • Bilgisayardan bu tweet paylaşımlarını görmek istiyorsanız eğer yine aynı şekilde uygulamaya giriş yapıyoruz.
  • Profil alanına geldikten sonra beğeni sekmesine tıklamamız yeterli olmaktadır.
  • Bazen burada beğeni yaptığınız tweet paylaşımlarının olmadığını görebilirsiniz.
  • Bunun nedeni karşı tarafın tweetleri korumaya almasıyla alakalıdır.
TAVSİYE YAZI: Twitter profile konum ekleme nerede

Beğeni tweetlerinin görünmemesi durumunda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek deneme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Bilgisayardan giriş yapıyorsanız ve bu alandan göremiyorsanız tweet korumaya alınmamışsa bu durumda farklı bir tarayıcıdan işlemleri deneme yapabilirsiniz. Sormak veya eklemek istediklerinizi bizlere yorumdan paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here