Twitter arama geçmişini silme temizleme. Twitter uygulamasında arama bölümüne yazdığınız bilgilerin temizlenmesini istiyorsanız yapılacaklar haberimizde.

Sosyal medya uygulamalarında birinin hesabına ulaşabilmek için arama alanına bilgileri girmemiz yeterlidir. İlerleyen zamanlarda istenilen kişilere daha rahat ulaşım yapabilmeniz için bilgiler kayıt altında tutulmaktadır. Arama kısmına yazmış olduğumuz bilgilerin sürekli karşınıza çıkması bazı twitter kullanıcılarını rahatsız etmektedir. Birinin girip yapılan aramalara bakması ister istemez sizin canınızı sıkabilir. İnstagram, facebook, tik tok ve buna benzer uygulamalarda da aynı durum söz konusudur. Arama geçmişlerini silerek arama alanındaki verilerin görünmemesini sağlayabiliyorsunuz. Twitter hesabınızda arama geçmişini nasıl silindiğine dair bilgiye sahip değilseniz eğer konunun incelemesini bitirmiş bulunuyoruz. İşlemleri bitirdikten sonra sizin de twitter arama kısmında bundan sonra hiçbir bilgi gözükmeyecektir. Yeniden bir şey aradığınızda bu bilgiler yine kayıt altında tutuluyor olacak olsa da tekrar temizleyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Twitter arama geçmişini silme temizleme

Twitter arama geçmişini silme, twitter arama geçmişi nasıl silinir, twitter arama geçmişi görünmesin, twitter arama geçmişi nasıl silinir, twitter arama geçmişini nasıl silebilirim, twitter arama geçmişi silinmiyor, twitter uygulamasında arama geçmişi nereden siliniyor. Uygulama içerisinde yapılan arama sonuçlarının kaldırılmasını istiyorsanız yapılacak işlem aşamalarını sizlere aktaracağız.

Twitter arama geçmişini nasıl silebilirim

Twitter’da tanıdığınız birini bulmak istiyorsanız eğer arama alanına girip kullanıcı adını yazmanız yeterlidir. Direk o kişinin profiline ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Bu aramalar sıklıkla yapılıyorsa arama bölümünde de çıkan sonuçlar daha da çoğalacaktır.

Twitter arama geçmişini silme temizleme, twitter arama geçmişini silme, twitter arama geçmişi nasıl silinir, twitter arama geçmişi nasıl temizlenir, twitter aramalar görünmesin, twitter aramalar çıkmasın
  • Twitter’da ara kısmına yazdığınız sonuçların alt tarafta görünmemesini istiyorsanız,
  • Belirlenen alana gelip tıklamanız halinde altta çıkan sonuçların dışında Tümünü temizle diye bir seçenek göreceksiniz.
  • Temizleme işlemleri sonrasında arama alanında hiçbir sonuç artık çıkmayacaktır. Yeniden birini arattığınızda bilgiler kayıt edildiği için tekrar tümünü temizle derseniz sorun ortadan kalkacaktır.
  • Siz temizle dedikten sonra hala daha arama alanında sonuçlar çıkıyorsa bu durumda farklı bir tarayıcıdan işlem sağlamanız gerekiyor.
  • Eğer telefon üzerinden bu işlemi sağlıyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek denemeniz yeterlidir.

Twitter’da yapılan aramaların görünmemesi için yapılacak ayarları sizlere sunduk. Olur da eklemek istedikleriniz olursa bize bunu yorumdan iletmeniz yeterli olacaktır.

Önceki İçerikWhatsapp kişi paylaşma nedir ne işe yarıyor
Sonraki İçerikTwitter iznim olmadan videom paylaşılmış
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here