Paylaş

Twitch hesabımı silemiyorum kapatamıyorum. Twitch aboneliğinin iptalinin sağlanabilmesi için nelerin gerekli olduğuna dair tüm incelemeleri sizlere sunacağız.

Twitch uygulaması oyun tutkunlarının abone olduğunu uygulamalardan birisidir. Sosyal medya uygulaması olarak bilinen twitch platformu oldukça sevilmektedir. Burada oyun severler oyun mu oynuyor diye düşünebilirsiniz. Ancak oyun severler oyun oynamıyor. Oyunda en iyi olanlar ve sohbetini sevdiğiniz kişilerin yayınların paylaşıldığı bir alandır. En iyi oyuncuların yayın yapmış olduğu yer olduğunu belirttik. Dolayısıyla bu kişiler yaptıkları yayınlardan da ücretler kazanmaktadır. Öyle ki yayından zengin olan kişiler dahi bulunmaktadır. Bağış yaparak oyuncunun hakkının verildiği bir platform olan twitch üyeliğinin nasıl iptal edileceği ise bir çok yayın izleyicisinde merak uyandırmaktadır. Abone özelliği ise youtube andırmaktadır. Ancak youtube da olduğu gibi abone olma gibi bir durum söz konusu değildir. Burada abone olduğunuz kanala katkı amaçlı abone oluyorsunuz. Yenileme sürecinde ise size bildirim gelmektedir. Gelen bu bildirimi kabul etmeniz durumunda abonelik iptal edilecektir. Asıl soru şu bu zamanı beklemeden komple üyeliğinin nereden ve nasıl iptal edileceğidir.

Twitch hesabımı silemiyorum kapatamıyorum

Twitch hesap silme, twitch nasıl silinir, twitch nasıl kapatılır?, twitch üyeliği iptal etmek istiyorum, twitch aboneliğini kapatmak istiyorum, twitch kaldırma, twitch silme. Ayarlarını ele almak yönünde silmeden önce bilmeniz gerekenlerle birlikte tüm işlem aşamalarını anlatacağız. Yazımız sayesinde artık üyeliğinizin tamamen silinmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Twitch silme

Kanallara abone olduktan sonra çekilen ücretlerin geri alınma gibi bir durumu mümkün değildir. Bu isteğiniz üzerine çekilen bir tutar olduğu için bunun geri talebi maalesef mümkün değildir. Her bir kanal için ayrı ayrı iptal etmeniz gereklidir. Ondan dolayı kanalın aboneliğinden çıkmanıza rağmen hala daha ücret kesiliyorsa bunu twitch yetkililerine bildirmeniz gerekiyor. Buraya tıklayarak yaşanan sorunu iletirseniz ödemelerle ilgili kesinti son bulacaktır.

Twitch hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, twitch silme, twitch kapatma, twitch silinmiyor, twitch kapatılmıyor, twitch nasıl silinir

  • Silme ayarlarının devreye girebilmesi için ise Bu alana giriş yapıp gelen ekranda üyelik bilgilerinizin girişini sağlıyorsunuz.
  • Bunun sonrasında sağ tarafta bulunan ”Ödeme bilgisi>Yenileme” alanına geliyorsunuz.
  • Yenileme butonuna tıkladığınız da ise gelen boşluğa ”Aboneliğimi iptal etmek istiyorum” yazdıktan sonra üyelik iptal aşamaları bitmiş olacaktır.
  • Üyelik iptali sonrasında artık kesilen ücretlere de bir son vereceksiniz.
  • Yayıncıların sürekli kazandığı bir sistem de sizler de çok iyi oynadığınıza inanıyorsanız silmek yerine oyunuzu sergileyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Twitch hesabımı silemiyorum kapatamıyorum diyenlere özel yapılacak ayarları yukarıda kapsamlı olarak sizlere anlattık. Aklınıza takılan bir husus var ise bizimle yorum alanında durumu paylaşabilirsiniz.

Twitch hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, twitch silme, twitch kapatma, twitch silinmiyor, twitch kapatılmıyor, twitch nasıl silinir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here