Turkcell ramazan ile sahurda bedava internet 2018 yılında nasıl yararlanacağınızı detaylandıracağız. Hepimizin bildiği üzere tüm Ramazan ayında olduğu gibi bu senede ramazan ayında tüm operatörler kullanıcılarına hediye internet vermektedir. Biz de bu hediye internetten nasıl yararlanacağınızı anlatacağız.

Tüm ramazan aylarında operatörler kullanıcılarına bedava internet hediye etmektedirler. Bunu ramazan paketi olarak da adlandırabiliriz. Ramazan ayının okul sezonuna gelmesi ve sıcaklardan ötürü insanların zamanlarının daha çoğunluğunu evde geçirmesi sebebiyle verilen internet hediyesi oldukça ilgi görmüş durumdaydı. Bu sene de her sene olduğu gibi kendi operatörlerinden böyle bir haber bekleyen kullanıcılar için turkcell anında bilgi mailini göndermiş bulunmaktadır. Ramazan ve sahur’a özel olacak şekilde bedava internet paketini devreye aldırarak kullanıcılarına sevindirici haberi vermiş durumdadır. Şimdi işin tuhaf yani bu paketten yararlanmak isteyen kişilerin nereden ve nasıl işlem sağlayacaklarını bilmemektir. Bizlerde kaleme aldığımız bu yazımızda ramazan ve sahur bedava internet paketi için nelerin yapılması gerekeceğini konu alacağız.

Turkcell ramazan ile sahurda bedava internet 2018

Turkcell ramazan ile sahurda bedava internet 2018, turkcell bedava internet 2018, bedava internet 2018, turkcell ramazan hediyesi, turkcell ramazan hediyesi 2018, turkcell sahur hediyesi 2018 yılındaki bedava internetinizi nasıl alabileceğinizi. Bunun için neler yapmanız gerektiğinin kapsamlı bilgilendirmeleri yazımızda yer almaktadır.

Turkcell ramazan hediyesi 2018

Turkcell kullanıcılarına sevindirici haberi şöyle vermiştir. 1 aylığına özel internet paketi ne ise onun iki katını kullanacaktır. Ücretsiz olacak şekilde internet paketinizi X2 olacak şekilde kullanmak mümkündür.

  • Evet yanlış duymanız X2 olacak şekilde kullanım işlemi sağlayabiliyorsunuz.
  • Eğer siz bu paketi nasıl iki katına çıkaracağınızı bilmiyorsanız bu durumda da üzülmenize gerek bulunmamaktadır.
  • Çünkü Tıklayınız alanına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen ekranda Ücretsiz yazan alana tıklamanız yeterlidir.
  • Tabi internet paketinizi X2 yapma durumu 14 Haziran 2018 tarihine kadar geçerliliğini korumaktadır.
  • Bu tarih sonrasında yine normal internet paketiniz üzerinden devam edebilirsiniz.

Turkcell ramazan ile sahurda bedava internet 2018, turkcell bedava internet 2018, bedava internet 2018, turkcell ramazan hediyesi, turkcell ramazan hediyesi 2018, turkcell sahur hediyesi 2018, bip bedava internet

Bip bedava internet

Turkcell’in yanına ek olarak Bip uygulaması da çok önemli katkıda bulunmuştur. Google Play store ya da Apple store üzerinden indireceğiniz bu uygulamayı indirdikten sonra 5 kullanıcıya mesaj atmanız halinde 1 ay boyunca 02:00-06:00 saatleri arasında turkcell internet paketinize hediye olarak eklenmektedir.

Önceki İçerikFacebook görüntülü konuşurken sesim gitmiyor
Sonraki İçerikGoogle play store açılmıyor yüklenmiyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz