Paylaş

Türk Telekom hatalı port servisi hatası geliyor. Bilgisayardan internete girmek istediğinizde bu hatayı alıyorsanız nasıl giderileceğini birlikte inceleyeceğiz.

İnternet hizmetini Türk Telekom’dan alıyorsanız tarayıcılarınız üzerinden girişler sırasında çeşitli hatalar karşınıza gelebilir. Bazı hatalar sizinle alakalı olmuş olsa da bazıları bizlerin müdahale yaparak giderebileceği hata değildir. İnternet servis sağlayıcılarında da meydana gelen hatalar açtığımız sayfalarda karşımıza çıkabilmektedir. Hatalı port uyarısı sonrasında panik yaşamanıza gerek yok böyle bir durum tam anlamıyla bağlı bulunduğunuz servis sağlayıcınızla alakalıdır. İnterneti Türk Telekom’dan kullanım yapıyorsanız sıklıkla olmasa da bazen böyle hatalar ile karşılaşılabiliyor. Bu hatayı aldıktan sonra modemin kapatılıp açılması, resetlendikten sonra yeniden kurulması, bilgisayarınıza DNS verilmesi gibi işlemlerde çözüme ulaşmamaktadır. Çözüme ilişkin tüm yolları denemenize rağmen olmuyorsa nedeni bağlı bulunduğunuz servis sağlayıcısıyla alakalıdır. Çözümü de yine servis sağlayıcısı tarafından sağlanacağından dolayı hangi yolları izleyeceğimizi anlatacağız.

Türk Telekom hatalı port servisi hatası geliyor

Hatalı port servisi diyor, turk telekom hatalı port servisi nedir, turk telekom port servisi uyarısı, port hatası alıyorum, port hatasını nasıl giderebilirim, hatalı port servisi kalkmıyor, turk telekom hatalı port servisini giderme. Bilgisayardan internete girmek için herhangi bir tarayıcı üzerinden giriş yapmak istediğinizde karşınıza Türk Telekom hatalı port servisi uyarısı geldiğinde başka bir tarayıcı üzerinden giriş yapmayı deneyelim. Ondan da aynı hata varsa bu duruma çözüm bulabilmek için ilgili kontrol aşamalarını beraber gözden geçireceğiz.

Hatalı port servisi kalkmıyor

Sorunu gidermek için yaptığınız hiçbir deneme problemi gidermiyorsa telefonunuzdan ‘’4440375 ya da 4441444’’ arama sağlamanız gerekiyor. Arama yaptıktan sonraki tuşlama adımları ilk olarak 2 ye basmak olacaktır. Ardından hizmet numaranız, telefon numaranız ya da Tc’nizi isteyecektir. Bilgilerinizi girdikten sonra ilk olarak 1 tuşlaması yapıyoruz. Daha sonrasında doğrudan müşteri hizmetlerine bağlantı kurabilmek için 6 tuşlamasını sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom hatalı port servisi hatası geliyor, turk telekom hatası port diyor, turk telekom port hatası, hatalı port servisi, hatalı port yazısı kalkmıyor, turk telekom port uyarısı gitmiyor

İlgili müşteri temsilcisine port hatası aldığınızı söylediğinizde alt yapıdan kontroller sağlanacak ve giderilebilirse çağrı esnasında sorun giderilecektir. Giderilmezse de arıza kaydı alınarak sorun ilgili arıza ekiplerine bildirilerek çözüm aşamasının ne zaman gerçekleştirileceğine ilişkin sizlere bilgi aktarılacaktır.

Türk Telekom hatalı port servisi hatası geliyor sorunu da bu sayede bağlı bulunduğunuz internet servis sağlayıcısı tarafından giderilerek son bulacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here