Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Tinder sorun bildirme mail adresi ve telefon numarası hakkında girdiğiniz araştırmaların yanıtını paylaşacağız.

Tinder hesabınızda yaşamış olduğunuz çeşitli sorunlar olabilir. Önemli olan bu sorunların nasıl giderilebileceğini öğrenmektir. Eminim sizde yaşadığınız her sıkıntı sonrasında Tinder hakkında merak ettiğiniz bu sorun için belirttiğimiz şeklinde bir araştırma yapıyor olabilirsiniz.

Girdiğiniz bu araştırmaların yanıtsız kalmaması adına biz gerekli olan kontrollerimizi sağlamış bulunuyoruz. Vereceğimiz bilgilendirmelerle birlikte sizlerde artık kullanım gerçekleştirmiş olduğunuz Tinder hesabınızdaki yetkilerle iletişime geçebileceksiniz.

Tinder sorun bildirme mail adresi ve telefon numarası

Tinder sorun bildirme

Tinder sorun bildirme ayarlarını diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi bunda da form üzerinden sağlayabilmektesiniz. Çünkü bir çok sosyal medya hesabının bir çağrı merkezi bulunmamaktadır. Şimdi eminim madem çağrı merkezi yok daha neden böyle bir konu ile karşımıza geldin de diyebilirsiniz.

Sorun bildirme işlemleri için ilgili forma ulaştığımızdan dolayı hangi yol ile iletişime geçileceğini ve bu konuda neler yapmanız gerektiğini detaylandıracağız. https://www.help.tinder.com/hc/tr/requests/new?ticket_form_id=360000239791 bu formun üzerine tıkladığınızda karşınıza bir talep gönder adı altında sayfa gelecektir. Talebinizin içeriğini seçmenizle birlikte ayrı bir seçenek sayfası açılacaktır.

Size ilk başta oturum açma ile ilgili işlemlerin nasıl sağlandığına dair bilgi verirken bir diğer yandan da bu ayarın olmamasıyla alakalı da bilgi verecektir. Oraya da mail adresinizi ve bunun dışında iletişim bilgilerinizi girebilirsiniz.

Tinder mail adresi

Tinder sorun bildirme mail adresi ve telefon numarası

Tinder mail adresi üzerinden sizinle iletişime geçecektir. Dolayısıyla buraya girdiğiniz mail adresinizin sizin güncel kullanmış olduğunuz mail adresi olması gerekiyor. Şayet güncel bir mail adresi değilse geri dönüşün size ulaşmaması gayet normal bir durumdur.

Vermiş olduğumuz form üzerinden, faturalandırma ya da giriş işlemleri hakkında da iletişime geçebilirsiniz. Tinder aynı zamanda bazı özelliklerinden ücrette almaktadır. Yani uygulama içerisinde kısıtlı sayıda beğeni sizlere sunmaktadır. Veya başka yapacağınız bir işlemde de otomatik olarak bilgilendirme gelmektedir.

Fatura itirazınızı da aynı form üzerinden sağlayabiliyorsunuz. Tinder için merak ettiğiniz ya da bu konuya eklemek istediğiniz farklı bir husus varsa bize bunu yorum alanından bildirmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here