Paylaş

Tik tok zamanımı çalıyor hatırlatma koyma. Tik tok hesabında Dijital Refah ne işe yarar bunu sizlerle paylaşımını gerçekleştireceğiz.

Telefonlarımıza indirilen sosyal medya uygulamaları ve ekstra uygulamalar oldukça fazla zamanımızı almaktadır. Bundan dolayı tüm uygulamalarda hatırlatma özelliğini görebilmek mümkündür. Tik tok uygulamasında da bu işlem Dijital Refah alanında yer almaktadır. Tik tok henüz daha ülkemizde yeni yeni popüler olmasından ötürü bir çok özelliği çoğu kullanıcı kitlesi tarafından bilinmemektedir. Biz de bu bilinmezliği ortadan kaldırabilmek için özellikleriyle alakalı bilgileri sizlere paylaşmaktayız. Tik tok sadece video paylaşılan bir platform olduğu için uygulama da geçen zamanın su gibi akıp gittiğini belirtebiliriz. Uygulamaya giren kullanıcıların bir çoğu videolara daldıktan sonra zamanın nasıl geçtiğini anlayamamaktadır. Buna bir dur diyebilmek için dijital refah özelliğini aktif hale getirerek anında sizden şifre istenilmesini sağlayabilirsiniz. 2 saat dolduğunda bu hatırlatma sizden şifre istenerek gelmektedir. Peki bu işlemi aktif hale nasıl getirebilirim? Diye sorabilirsiniz. Bunun için tüm detaylar haberimizde bulunmaktadır.

Tik tok zamanımı çalıyor hatırlatma koyma

Tik tok zamanımı alıyor, tik tok hatırlatma nerede, tik tok hatırlatmayı koymak istiyorum, tik tok hatırlatma koyma, tik tok dijital refah nedir, tik tok dijital refah ne işe yarar, tik tok hesabında çok zaman geçiriyorum, tik tok kısıtlama koyma. Geçirilen zamana dur diyebilmek için uygulama içerisinde sağlayacağınız ayarlar işleminize yeterli olmaktadır. Hatırlatma yerine tik tok dijital refah alanını sizlere sunmaktadır. Aktif hale getirimini ise gerek görsel gerekse de yazılı olarak sunumunu gerçekleştireceğiz.

Tik tok hatırlatma nerede

Tik tok hesabında yeniyseniz bazı ayarları nasıl olduğunu bilmemeniz gayet normaldir. Zamanın su olup aktığı tik tok hesabına fazla dalmamak için kısıtlamayı hangi alandan yapılacağını sıraladık;

Tik tok zamanımı çalıyor hatırlatma koyma, tik tok hatırlatma koyma, tik tok dijital refah nedir, tik tok dijital refah ne işe yarıyor, tik tok zaman alıyor, tik tok hatırlatma nerede

  • İlk olarak uygulamanın içerisine girerek profil alanına geliyoruz.
  • Ardından sağ üst alanda bulunan (…) bölüme tıklıyoruz.
  • Buraya tıkladıktan sonra gelen seçenekler içerisinde ‘’Dijital refah’’ alanına giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Bu alana girdikten sonra ‘’Aç’’ butonuna tıkladığımız da bizden şifre oluşturmamızı ve ileri dememizi isteyecektir. İleri dedikten sonra tekrar şifreyi girmeniz istenecek.
  • Şifreyi tekrar girdiğiniz de artık hatırlatma aktif olacaktır. Zaten tik tok bu hatırlatmanın 2 saat sonra geleceğini belirtecektir.
  • 2 saat geçirdiğiniz de tekrar şifre girmenizi isteyecektir.
  • Bu zaman diliminde şifreyi girmeniz ya da uygulamadan çıkmanız sizin elinizdedir.

Tik tok zamanımı çalıyor hatırlatma koyma işlemlerini yukarıdaki gibi işleme alabilirsiniz. Olurda aklınıza takılan bir nokta varsa bize yorumda belirtebilirsiniz. İsterseniz Tik tok live nerede gözükmüyor çıkmıyor konumuza göz gezdirebilirsiniz.

Tik tok zamanımı çalıyor hatırlatma koyma, tik tok hatırlatma koyma, tik tok dijital refah nedir, tik tok dijital refah ne işe yarıyor, tik tok zaman alıyor, tik tok hatırlatma nerede Tik tok zamanımı çalıyor hatırlatma koyma, tik tok hatırlatma koyma, tik tok dijital refah nedir, tik tok dijital refah ne işe yarıyor, tik tok zaman alıyor, tik tok hatırlatma neredeTik tok zamanımı çalıyor hatırlatma koyma, tik tok hatırlatma koyma, tik tok dijital refah nedir, tik tok dijital refah ne işe yarıyor, tik tok zaman alıyor, tik tok hatırlatma nerede

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here