Tik tok yüz filtresi bulamıyorum çıkmıyor. Tik tok videolarına yüz filtresi eklemek isteyip bunu uygulamada göremeyenler için yazımızı hazırladık.

Bir çok sosyal medya uygulamasında bazı özellikler kullanıcıların bazılarında yerini almamaktadır. İstenilen yere giriş sağladıklarında o alanda özelliğin gelmediğini belirtmektedirler. Tik tok hesabında paylaşılan videoların bir çoğunda da dikkat edildiği üzere yüz filtrelerinin kullanıldığı görüntülenmektedir. Tik tok videolarına yüz filtresi eklemek için uygulamaya giriş yaptıktan sonra (+) işaretine tıklayıp kamerayı açıyoruz. Kamera açıldıktan sonra videoyu çekmeye başlamadan önce sağ tarafta yüz filtresinin olduğu alan göreceksiniz. Buraya tıklayıp istediğiniz filtreyi ayarladığınız taktirde artık her şey hazır demektir. Ama bu alanda yüz filtresine ilişkin bir bilgi görülmediği taktir de uygulama kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Oluşan bu sıkıntı canınızı sıkabilir. Ama sorunun önüne geçilmesi için telefonunuzdan hangi ayarların sağlanması gerektiğine ilişkin bilgileri kaleme aldık.

Tik tok yüz filtresi bulamıyorum çıkmıyor

Tik tok yüz filtresinin olduğu yerde herhangi bir şey çıkmıyor, tik tok yüz filtresi nerede, tik tok yüz filtresini bulamıyorum, tik tok yüz filtresi bende yok, tik tok yüz filtresi alanına giriyorum orada herhangi bir özellik gelmiyor. Dublaj ya da düet şeklinde çekmek istediğiniz bir videoya yüz filtresi eklemek için yapılması gereken adımları sizinle paylaşacağız.

Tik tok yüz filtresi nerede

Yüz filtreleri fotoğraf ya da videolardaki görüntünün daha netlik kazandırmaktadır. Tüm sosyal medya hesaplarında olduğu gibi tik tok uygulamasında da yüz filtre alanı bulunmaktadır.

Tik tok yüz filtresi bulamıyorum çıkmıyor, tik tok yüz filtresi nerede, tik tok yüz filtresi bende yok, tik tok yüz filtresi gözükmüyor, tik tok yüz filtresi çıkmıyor, tik tok yüz filtresi yok

  • Belirtilen alana giriş gerçekleştirdikten sonra bu alanda yüz filtresi kısmı çıkmıyorsa ilk olarak uygulama güncel mi değil mi bunu kontrol ediyoruz.
  • Uygulamanın güncel olup olmadığına play store ya da Appla store alanına girerek kontrol edebilirsiniz.
  • Onun haricinde uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak deneme gerçekleştirelim.
  • İşlem ayarları sonucunda olur da hala daha sorun devam ederse Buraya tıklayıp tik tok yetkililerine tıklayıp durumu iletebilirsiniz.
  • Özellik çalışmamasının telefonunuzla alakalı olup olmadığını test edebilmek için de başka bir telefondan kendi hesabınıza girerek bu kontrolü sağlayabilirsiniz.

Tik tok yüz filtresi bulamıyorum çıkmıyor sorununa yönelik yapacağınız ayarları yukarıda sizinle kapsamlı bir şekilde paylaşımını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. İyi gezintiler dilerim.

Tik tok yüz filtresi bulamıyorum çıkmıyor, tik tok yüz filtresi nerede, tik tok yüz filtresi bende yok, tik tok yüz filtresi gözükmüyor, tik tok yüz filtresi çıkmıyor, tik tok yüz filtresi yokTik tok yüz filtresi bulamıyorum çıkmıyor, tik tok yüz filtresi nerede, tik tok yüz filtresi bende yok, tik tok yüz filtresi gözükmüyor, tik tok yüz filtresi çıkmıyor, tik tok yüz filtresi yok

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz