Paylaş

Tik tok youtube bağlantısı ekleme eklenmiyor. Youtube kanal linkini tik tok uygulamasına ekleyebilmeniz için yapmanız gerekenleri ele almış bulunuyoruz.

Tik tok video paylaşım platformu olarak kısa sürede inanılmaz bir kitleye ulaşmıştır. Video denince akla ister istemez youtube uygulaması gelmektedir. Youtube kanal sahipleri tik tok alanında paylaştığı videolarda ilgi odağı olmayı başarmıştır. Ama youtube alanında abone kitlesini artırmak bazen istenildiği kadar kolay olmayabiliyor. Bunun için videolarınızın ön plana hızlı bir şekilde çıkabilmesi için belli bir alt yapının olması gereklidir. Alt yapının hızlı bir şekilde gelebilmesi içinde sosyal medya takipçilerinizi de bu alana çekebilirsiniz. Tik tok üzerinde inanılmaz takipçi kitlesine ulaştıysanız bunu farklı yönden değerlendirmek mümkündür. Daha doğrusu tik tok platformu buna öncülük yapmaktadır. Profil alanınıza youtube kanalınızın eklenmesini gerçekleştirmeniz halinde burada sizi takip edenler uzun paylaşım yapılan videolarınızı izlemek için kanala abone olacaktır. Bağlantının eklenmesi konusunda bilgilere sahip değilseniz işlemleri beraber gözde geçirerek tik tok profile bağlantıyı koyabileceksiniz.

Tik tok youtube bağlantısı ekleme eklenmiyor

Tik tok hesabıma youtube kanalımı nasıl ekleyebilirim, tik tok uygulamasında youtube kanalımı koyabilir miyim, youtube bağlantısını tik tok hesabına dahil etmek istiyorum, tik tok profil alanında youtube kanal linkim görünsün. Profil alanınıza youtube bağlantısı ekleyebilmek için yapmanız gereken aşamaları birlikte kontrol edeceğiz. Ayarlarımızla birlikte bundan sonraki dönem içerisinde sorunsuz bir şekilde işlem sağlayabilirsiniz.

Tik tok youtube bağlantısı koyma

Tik tok uygulamasına giriş yaptığınızda alt alanda bulunan profil simgesine tıklıyoruz. Ve beraberinde açılan ekranda yer alan ‘’Profili düzenle’’ kısmına erişim gerçekleştiriyoruz. Gelen ekranda ‘’Youtube ekleyin’’ bölümüne giriş yapıyoruz.

Tik tok youtube bağlantısı ekleme, tik tok youtube ekleme, tik tok youtube bağlantısı koyma, tik tok profile youtube kanalı ekleme, tik tok youtube nasıl eklenir, tik tok youtube koyma

Youtube ekleyin alanına tıkladığınızda ‘’Google oturum aç’’ seçeneği gelecektir. Buraya giriş yaptıktan sonra youtube kanalınıza yönlendirileceksiniz. Ayarlar sonucunda artık tik tok hesabına youtube kanal ekleme ayarlarınızı bitirmiş olacaksınız.

Eminim sizlerde tik tok hesaplarında gezinti yaptığınız sırada bazı kullanıcıların profil isimlerinin altında youtube kanal linkinin olduğunu görmüşsünüzdür. Belirttiğimiz işlem aşamalarıyla birlikte bundan sonra sizin de profil adınızın altında youtube kanal linkinizin olduğunu görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here