Paylaş

Tik tok yeni özellikler bana gelmiyor. Sorunuyla ilgili gereken işlemleri araştırdık. Birlikte yapacağımız işlemlerle birlikte sorunu gidermiş olacaksınız.

Telefonlarımıza yüklemiş olduğumuz tüm sosyal medya uygulamaları sürekli güncellemeye gidiyor. Güncelleme sonrasında hesaplara da yenilikler eklenmektedir. Her bir yenilik farklı özelliği de beraberinde getiriyor.

Tik tok hesaplarınız içinde aynı durum geçerliliğini koruyor. Örneğin; Eskiden kullanıcıların beğendiği videoları başka kişilerde görebiliyordu, ancak gelen bir güncelleme sonrasında bu durum ortadan kalktı. Fakat bazı kullanıcılara yenilik hala daha gelmediğinden dolayı beğenileri hala daha herkes görebiliyor.

Tik tok yeni özellikler bana gelmiyor

Bu ve benzeri tarz durumların önüne geçmek istiyorsanız, çözüme yönelik hangi adımları kontrol etmeniz gerektiğini sizlere sunumunu sağlayacağız. Ayarlarımızla birlikte probleminiz kısa süre içerisinde çözüme kavuşacaktır.

Tik tok yeni özellikler neden yok

Kısa süre içerisinde çok fazla kitleye hitap etmeyi başaran tik tok uygulamasındaki bu sorunun altında yatan nedenlerin neler olduğunu anlatacağız. Birlikte yapacağımız ayarlarla birlikte problem tamamen çözüme kavuşmuş olacaktır. Uygulamada dikkat etmeniz gereken en önemli olay topluluk kurallarına uymaktır. Uyulmadığı durumlarda çeşitli kısıtlamalara maruz kalabiliyorsunuz.

Tik tok yeni özellikler bana gelmiyor

Yeni gelen özelliklerin size de gelsin istiyorsanız;

  • Öncelikle uygulamayı güncel tutmanız gerekiyor.
  • Güncellemelerin yapılmasını Play store ya da Apple store alanından yapabilirsiniz.
  • Güncelleme işlemleri için en kolay yöntem uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemek olacaktır.
  • Güncelleme ya da kısıtlama ile ilgili problem yaşamıyorsanız eğer,
  • Bu durumda Tik tok yetkilileriyle iletişime geçmeniz gerekiyor.
  • Android işletim sistemli telefon kullanıyorsa eğer sırasıyla; Ayarlar>Uygulamalar>Facebook>Verileri sil ve Ön belleği sil butonuna tıklayabilirsiniz.
  • Uygulama içerisinde birini rahatsız etmeniz, istenmeyen bir video paylaşmanız veya yaptığınız bir paylaşımdan dolayı sürekli şikayet alıyorsanız yeni gelen özellikler tarafınıza geç ulaşabilir.
  • Farklı bir telefondan deneme yaparak sorunun uygulama ile mi yoksa telefon kaynaklı mı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
  • Bunun dışında telefonunuzun saat ve tarihin yanlış göstermesinden ötürü de sorunu yaşıyor olabilirsiniz.
Tik tok yeni özellikler bana gelmiyor

Tik tok hesaplarına gelen yeniliklerin sizin hesabınızda görünmemesiyle ilgili yukarıdaki aşamaları kontrol edebilirsiniz. Yapacağınız ayarlar sonrasında hala daha gelmiyorsa, sorun bildir üzerinden yaptığınız bildirime tik tok yetkilileri tarafından geri dönüş yapılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here