Paylaş

Tik tok wifiden açılmıyor çalışmıyor. Wifiye bağlıyken tik tok hesabınızda videolar açılmıyor ya da uygulamaya giremiyorsanız ayarlarınıza birlikte göz atacağız.

Video paylaşımı yapılan uygulamalara genellikle kendi mobil internetimizden açmayız. Gittiğimiz mekanda hemen wi-fi var mı diye sormaktayız. Artık cafelerde, otellerde ve konaklayacağımız yerlerde dahi wi-fi hizmeti bulunmaktadır. Tik tok uygulaması ise video paylaşım ve dublaj üzerine kurulu bir uygulama olmasından ötürü kullanım sırasında internetin hızlı olması gereklidir. Mobil internetinin fazla gitmesini istemeyen kullanıcılar genelde wifiye bağlanarak uygulamalarda gezinti sağlamaktadırlar. Fakat wifiye bağlandığında bütün sosyal medya hesaplarına giriş olmasına rağmen tik tok açılmıyor ya da hesabınıza erişim yapılamakta olduğu tespit edildi. Hesabınız da videolar açılmıyor ya da giriş işlemi sırasında sorun meydana geliyorsa o halde birlikte kontrollerimizi sağlayalım.

Tik tok wifiden açılmıyor çalışmıyor

Wifiye bağlıyken tik tok videoları açılmıyor, tik tok hesabına wifiden giriş yapmıyor, wifiye bağlıyken tik neden çalışmıyor, wifiden tik tok çalışmıyor, tik tok wifiden gelmiyor, tik tok uygulamasındaki videolar wifiye bağlıyken açılmıyor, tik tok wifiden bağlanmıyor, tik tok wifi üzerinden bağlantı da sorun yaşatıyor. Hesabımızla alakalı olarak izlenecek videoları izleyemiyorsanız. Ve bu hatayı sadece tik tok hesaplarında alanlar için yapılması muhtemel çözüm yöntemlerini anlatacağız.

Wifiye bağlıyken tik tok açılmıyor

Wi-fi bağlantısı modemden geldiğinden ötürü böyle bir durumda farklı bir telefondan hesaba giriş yapabiliyorsanız uygulamayı kaldırıp yükleme sağlamanız gereklidir. Olmaz ise modemin kapatılıp açılmasına yönelik işlemleri sağlayalım. Yapılan ayarlar sonrasında hala daha wifi üzerinden tik tok açılmıyor ya da giriyor videolar gelmiyorsa bu durumda android ve iphone telefonlarınızın ayarlarına birlikte bakacağız.

Tik tok wifiden açılmıyor çalışmıyor, wifiye bağlıyken tik tok açılmıyor, wifiden tik tok açılmıyor, wifiden tik tok çalışmıyor, tik tok wifiden neden açılmıyor, wifiden tik toka girmiyor

Tik tok hesabın wifi üzerinden açılmıyor ve kullanım ağladığınız telefon android ise telefon içerisinde sırasıyla; ”Ayarlar>Wifi>Kablosuz ağ adına basılı tutarak>Ağ yapısını değiştir>Gelişmiş seçenekleri göster” alanına giriş yapıyoruz. Ardından sayfayı aşağıya doğru çektiğimizde bu alanda DHCP bölümü görünecektir. Burayı Statik IP olarak değişiyoruz. İP Ve DNS gireceğiniz bir bölüm gelecektir. DNS alanına (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) giriş işlemlerini sağladığınız da kaydetme işlemlerini yaparak telefonu kapatıp açtığınız da uygulama açılmış olacaktır.

Kullandığınız telefonun markası iPhone marka ise bu durumda; Ayarlar>Wifi>Bağlı olduğunuz ağın yanındaki (i) kısmına tıklıyoruz. Sonra ”DNS’i Ayarla” ve ardından iki tane bilgi size sunulacaktır. Bunlardan ”Elle” olarak işaretledikten sonra DNS alanına (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) yazdıktan sonra kaydetme işlemlerini sağlıyoruz. Bunu yaptıktan sonra telefonu kapatıp açtığınız da DNS’ler devreye girecek ve sorun giderilecektir.

Tik tok wifiden açılmıyor çalışmıyor, wifiye bağlıyken tik tok açılmıyor, wifiden tik tok açılmıyor, wifiden tik tok çalışmıyor, tik tok wifiden neden açılmıyor, wifiden tik toka girmiyor

Bunlara rağmen hala daha açılmasında sorun ile karşı karşıya kalıyorsanız Tik tok wifiden açılmıyor çalışmıyor sorunu için bizlerle yorum kısmından aldığınız hatalarla birlikte iletişme geçmenizi istiyoruz.

Tik tok wifiden açılmıyor çalışmıyor, wifiye bağlıyken tik tok açılmıyor, wifiden tik tok açılmıyor, wifiden tik tok çalışmıyor, tik tok wifiden neden açılmıyor, wifiden tik toka girmiyor Tik tok wifiden açılmıyor çalışmıyor, wifiye bağlıyken tik tok açılmıyor, wifiden tik tok açılmıyor, wifiden tik tok çalışmıyor, tik tok wifiden neden açılmıyor, wifiden tik toka girmiyorTik tok wifiden açılmıyor çalışmıyor, wifiye bağlıyken tik tok açılmıyor, wifiden tik tok açılmıyor, wifiden tik tok çalışmıyor, tik tok wifiden neden açılmıyor, wifiden tik toka girmiyor

9 YORUMLAR

  1. Hala açılmıyor ne yapacağım bıktım ne zamandır böyle evin internetinden giriyorum çalışmıyor kendi internetimden girince çalışıyor tiktoka giriyorum stabil olmayan bağlantı diye uyarı vermiyor ama açılmıyor videolar açılsa bile çok fazla beklemem gerekiyor. Sadece kendi videolarım açılıyor ne yapacağım?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here