Paylaş

Tik tok videoyu yavaşlatmak istiyorum. Tik tok videosunda belli bir bölümü yavaşlatabilmek için uygulama içerisinde işlemin nereden yapıldığını ele aldık.

Ağır çekimin haricinde bir de videonun belli bir alanını yavaşlatan videoların çekildiğini görebilirsiniz. Yani video normal seyrinde giderken bir anda yavaşlayan bölmeye geçmesi videoya daha farklı bir boyut kazandırmaktadır. Ağır çekimde de bu işlemi yapıyor olsanız bile bu bir efekt olduğu için tüm videonun içeriğinde aynı hızda devam etmektedir. Fakat videonun belli bir alanının yavaşlatılması daha orijinal bir videonun gözler önüne serilmesine imkan sunmaktadır. Nitekim buna benzer videoların tik tok hesaplarında oldukça fazla olduğunu görebilirsiniz. En önemlisi ise bu içeriklerin binlerce beğeni aldığını gördükçe hemen böyle video içerikleri çekmek istiyoruz. Tik tok yeni bir platform olduğu için bazı ayarların hangi bölmede yer aldığına dair fikrinizin olmaması en doğal işlemlerden birisidir. Videonun belli bir alanını yavaşlatabilmek için gereken işlem aşamalarını sizlere ayrıntılı şekilde sunacağız.

Tik tok videoyu yavaşlatmak istiyorum

Tik tok videonun belli bir yerini yavaşlatma, tik tok video yavaşlatma nerede, tik tok videonun belli bir saniyesini yavaşlatma, tik tok video yavaşlatmayı bulamıyorum, tik tok hesabında çektiğim videonun belli bir yerini yavaşlatma nasıl yapılır. Video denince ilk aklımıza gelen platformlardan birisi Youtube uygulamasıdır. Ama tik tok uygulamasında artık videolara farklı boyutlar kazandırdığı için genel anlamda çeşitli özellikleri kullanıcılarına sunmuştur.

Tik tok video yavaşlatma nerede

Videonun belli bir alanını yavaşlatılmış bir şekilde oynatılması için yapmanız gereken işlemleri konu alacağız. Bu aşamada elinizin biraz hızlı olması gerektiğini de belirtebiliriz. Siz videoyu çekerken zorluk çekmiyor olsanız bile video içerisindeki kişi orijinalliğini anlık kaybedebilir.

Tik tok videoyu yavaşlatmak istiyorum, tik tok video yavaşlatma, tik tok videoyu yavaş hale getirme, tik tok video yavaşlatma nerede, tik tok video yavaşlatma yok, tik tok video yavaşlatma olmuyor

Tam anlamıyla orijinal bir videonun hedef haline getirdiyseniz video çekende video içerisinde olan kişide buna ayak uydurmak zorundadır. Şimdi ilk olarak videonun yavaşlatılması için gereken aşamaları gözden geçireceğiz.

Tik tok hesabımıza girdikten sonra + işaretine tıklayıp video ekranına geliyoruz. Video ekranına geldikten sonra sağ tarafta bulunan Hız sekmesine tıklayıp burayı aktif hale getiriyoruz. Sonrasında orta bölmeye değerler gelecektir. Videonun yavaşlatılabilmesi için sol tarafta yer alan +0,5 alanı seçerek videoya devam etmeniz yeterlidir.

Normal çekimi için videoyu durdurup o yavaşlatılmış kısmın devamını sağlayacaksınız. Tüm bu işlemler bittikten sonra videoyu sizde izleyip daha sonrasında yayına verebilirsiniz. Tik tok videoyu yavaşlatmak istiyorum diyenlere özgü yazımızı hazırlamış bulunmaktayız.

TAVSİYE YAZI: Tik tok videomu sildim beğenide gözüküyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here