Paylaş

Tik tok videoyu twitter’da yayınlama paylaşma. Videoyu aynı anda otomatik olarak hem tik tok hem de twitter’da paylaşmak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ülkemizde hızlı bir yükseliş yakalayan tik tok uygulamasının bir anda fazla kullanıcıya ulaşmasındaki en büyük etkenlerden biride video içeriklerini özgün olmasıdır. Videoların göze hitap edebilmesinin yanı sıra paylaşımların diğer sosyal medya uygulamalarında da yayınlanmasıyla birlikte ister istemez uygulamayı merak eden kitlede artmaktadır. Eminim ki tik tok uygulamasını merak edip indirdikten sonra sizlerde artık silmeyi bir kenara bırakın uygulamadan kendinizi alamıyorsunuzdur. Zaman içerisinde sizlerde kendinize özgü içeriklerinizi çekip paylaşmaya başladığınızda daha kullanılır bir hale getirebilirsiniz. Tabi belli zaman sonrasında sizlerde artık hem tik tok üzerinden hem de başka platformlardan bu videoların aynı anda paylaşılmasını isteyebilirsiniz. Tik tok hesabınızda paylaşım sağlayacağınız videonun otomatik olarak twitter hesabınızda da yayınlanması adına yapacağınız ayarları birlikte inceleyelim.

Tik tok videoyu twitter’da yayınlama paylaşma

Tik tok video otomatik olarak twitter’da paylaşma, tik tok paylaşımı twitter’da yayınlama, tik tok videom aynı anda twitter’da yayınlansın istiyorum, tik tok hesabımda yapmış olduğum videoyu aynı anda twitter’da yayınlayabilmek için ne yapılması gerekiyor. İşte merak uyandıran bu soruların çözüm bulabilmesi için paylaşım yapmadan önce yazımız sizlere yararlı olacaktır.

Tik tok videoyu twitter’da yayınlamıyor

Öncelikle tik tok uygulamasında eski olan kullanıcılar bu paylaşımların otomatik olarak nasıl yapılacağını eminim biliyordur. Fakat uygulama yeni ve yeni dahil olan kullanıcılarında olduğunu düşünürsek bu bağlamda onlarında tüm özelliklerden yararlanabilmesi için yazılarımızı hazırlamaya devam ediyoruz.

Tik tok videoyu twitter’da yayınlama paylaşma, tik tok videoyu twitterda paylaşma, tik tok twitterda yayınlanmıyor, tik tok twitterda paylaşmıyor, tik tok videoyu twitterda otomatik yayınlama

İlk olarak videonuzu hazır hale getiriyorsunuz. Video ile alakalı tüm işlemleriniz bittikten sonra ileri butonuna tıklıyoruz. İleri dedikten sonra gelen ekranda seçeneklerin olduğu bir kısma yönlendirileceksiniz. Sayfanın hemen altında videoyu otomatik olarak paylaş diye bağlantıların olduğu bir alan olacaktır.

Twitter simgeli butona tıklamanız dahilinde videoyu paylaşırsanız otomatik olarak video tik tok hesabında yayınlanırken aynı zamanda twitter hesabında da yayınlanacaktır. Fakat burada şöyle bir durumda söz konusu videonun twitter uygulamasında yayına girebilmesi içinde aynı zamanda hesabınızın yine aynı telefon üzerinde aktif olması gerekiyor.

TAVSİYE KONU: Tik tok taciz ve zorbalığı şikayet etme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here