Paylaş

Tik tok videoyu tersten nasıl oynatırım. Tik tok videonuzu tersten oynatabilmek için uygulama içerisinde nereye giriş yapmanız gerektiğine bakacağız.

Uygulamanın adını ilk kullanıldığında kimse bilmese de artık herkes bilmektedir. Tik tok kısa süre içerisinde inanılmaz bir kullanıcı ivmesi yakaladı diyebiliriz. Çekilen videolardaki kalite ve özelliklerle birlikte tik tok uygulaması popülerliğini arttırmış durumdadır. Tik tok uygulamasını indiren kullanıcıların bir çoğunun gözüne çarpan şey video paylaşımları olmaktadır. Tabi haliyle video içeriklerini sizlerde çekip uygulama içerisinde paylaşımını sağlamak istemektesiniz. Tik tok uygulamasının bir diğer güzel yanı ise görüntüleme sayısını göstermemesidir. Tüm video içerikleri aldıkları kalp sayılarına oranla ön plana çıkmaktadır. Hesap içerisinde videoları izlediğiniz sırada bazı videoların tersten çekildiğini görebilirsiniz.  İster istemez siz de video içeriklerinizin bu şekilde çekmek ve yayınlamak istemektesiniz. Onun için ilgili araştırmaları sağlayarak hangi ayarların nasıl ilerleneceğine yönelik çözüm aşamalarını yaptık. Yazımızı inceledikten sonra sizler de artık tik tok videolarınızı tersten oynatıp paylaşabilirsiniz.

Tik tok videoyu tersten nasıl oynatırım

Tik tok videomu tersten oynatma, tik tok video tersten nasıl oynanır, tik tok videoyu ters çekme, tik tok video nasıl ters çekilir, tik tok videomu tersten çekmek için ne yapmam lazım, tik tok videomu ters çekmek istiyorum. Videoların farklı platformlar ve özellikler üzerinden çekildiği tik tok uygulamasında tüm işlemleri sizlerde sağlayabiliyorsunuz. Sadece belli kullanıcılara tanımlı özellikler değil tüm kullanıcılara özel tanımlanmış özelliklerdir. Videonuzun tersten oynatılabilmesi için aşağıdaki işlemleri kaleme alabilirsiniz.

Tik tok video tersten oynamıyor

Videonun tersten oynatılabilmesi için öncelikle videoyu hazır hale getiriyoruz. Onun içinde uygulamamızın içerisine girdikten sonra (+) işaretine basarak çekmek istediğimiz videoyu hazırlıyoruz.

Tik tok videoyu tersten nasıl oynatırım, tik tok video tersten oynamıyor, tik tok videoyu terste çekemiyorum, tik tok video tersten nasıl çekilir, tik tok videoyu ters çekme, tik tok videoyu ters koyma

  • Videonun çekim işlemleri tamamlandıktan sonra artık geriye tersten nasıl oynatılacağı konusu öğrenmek kaldı.
  • Videoyu yayına vermeden önce sol tarafta saat ikonu göreceksiniz. Saat ikonuna tıkladıktan sonra karşınıza zaman efekti yazısı gelecektir.
  • Zaman efekti yazısına tıkladığınız da ‘’Ters çevrilmiş’’ butonuna tıklamanız halinde video tersten oynatılmaya başlayacaktır.
  • Tersten video oynatma işlemleriniz de bu şekilde işleme alabiliyorsunuz.
  • Yaptığımız bu işlemler sonrasında aklınıza bir yer takılır ya da bir işlem başarısız olursa bunu yorumda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Tik tok videoyu tersten nasıl oynatırım sorusunun yanıtını sizlere sunmuş bulunuyoruz. Dilerseniz sizin için tavsiye konumuz Facebook hikayede konum bende yok yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tik tok videoyu tersten nasıl oynatırım, tik tok video tersten oynamıyor, tik tok videoyu terste çekemiyorum, tik tok video tersten nasıl çekilir, tik tok videoyu ters çekme, tik tok videoyu ters koyma Tik tok videoyu tersten nasıl oynatırım, tik tok video tersten oynamıyor, tik tok videoyu terste çekemiyorum, tik tok video tersten nasıl çekilir, tik tok videoyu ters çekme, tik tok videoyu ters koyma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here