Paylaş

Tik tok videoyu ters çevirmeyi bulamıyorum. Tik tok videolarınızı tersten oynatmak için ters çevrilmiş alanı gözükmüyorsa çözüme dair detayları paylaşacağız.

Telefonların modelleri ve markaları yükseldikçe özellikleri de değişmektedir. Teknolojinin daha ileriye gitmesi için cihazlara getirilen yeniliklerinde özellikleri artırılmaktadır. Özelliklerini artıran telefonlara yüklenen sosyal medya ve uygulamaların sayılarında da artış görebilmek mümkündür. Gün geçmesin ki hayatımıza yeni bir sosyal medya hesabı girmesin. Şimdilerde moda olan tik tok uygulamasının popülerliğini herkesin duyduğundan eminim. Şuanda bir çok kişi videoların güzelliğinden ve orijinalliğinden bahsetmektedir. Videoları paylaşan kişilerin kendisi bir şeyler yapmaya çalışınca ortaya daha komik bir görüntü gelmektedir. Tabi bu görüntülere birden tersten videolar eklenince daha farklı içerikleri çıkarmak mümkün hale geliyor. Ters çevrilmiş videoların hangi alan üzerinden yapıldığını belirtmiştik. Fakat uygulama içerisinde bu alana erişim sağlandığında bilgilerin ilgili alanda gözükmediğini dile getiren kullanıcılar bulunmaktadır. Bu kullanıcılarımız için yapacakları çözüm yöntemlerinin araştırmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Tik tok videoyu ters çevirmeyi bulamıyorum

Tik tok ters çevrilmiş nerede, tik tok videoyu ters çevirme yeri bende yok, tik tok ters çevrilmiş gözükmüyor, tik tok ters çevrilmiş alanı bende yok, tik tok videoyu tersten oynatacağım yer bende çıkmıyor, tik tok ters çevrilmiş çıkmıyor. Yeni bir uygulama olan tik tok alanında özelliklerin nerede olduğunu bilmemeniz gayet normaldir. Haliyle bizler de yabancılık çektiğiniz uygulama da işlemleri sağlayabilmeniz için işlemlerin kontrollerini yapmış bulunuyoruz.

Tik tok ters çevrilmiş gözükmüyor

Tik tok uygulaması içerisinde bir videonun tersten oynatılabilmeniz için ters çevrilmiş alanına ulaşmanız gerekiyor. Bunun içinde uygulamayı açarak ilk önce (+) işaretine tıklayıp videonuzun çekimini tamamlamalısınız.

Tik tok videoyu ters çevirmeyi bulamıyorum, tik tok ters çevrilmiş gözükmüyor, tik tok videoyu ters oynatma bende yok, tik tok videoyu ters oynatma gözükmüyor, tik tok ters çevrilmiş nerede, tik tok ters çevrilmiş bende yok

Video çekim işlemleri tamamladıktan sonra paylaş butonuna tıklamadan sol menüde bulunan saat işaretine tıklıyoruz. Oradan da zaman efekti alanına giriyoruz. Gelen ekranda ‘’Ters çevrilmiş’’ bölümü olması gerekiyor. Burada bu işaret gözükmüyorsa bu durumda uygulama güncel olmayabilir.

Uygulamayı güncel hale getirdikten sonra bir kere kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Yükleme işlemleri sonrasında hala daha sorun yaşanıyor ve aynı yerde ters çevrilmiş butonu yoksa Buraya tıklayıp ilgili tik tok yetkililerine bu alanın kendiniz de olmadığını belirtmelisiniz.

Onun haricinde cihaz da mı yoksa uygulamada mı sorun olup olmadığını test etmek için başka bir telefondan hesabınıza girerek deneme işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Tik tok videoyu ters çevirmeyi bulamıyorum, tik tok ters çevrilmiş gözükmüyor, tik tok videoyu ters oynatma bende yok, tik tok videoyu ters oynatma gözükmüyor, tik tok ters çevrilmiş nerede, tik tok ters çevrilmiş bende yokTik tok videoyu ters çevirmeyi bulamıyorum, tik tok ters çevrilmiş gözükmüyor, tik tok videoyu ters oynatma bende yok, tik tok videoyu ters oynatma gözükmüyor, tik tok ters çevrilmiş nerede, tik tok ters çevrilmiş bende yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here