Paylaş

Tik tok videoyu taslak olarak kaydetme. Tik tok videonuzu paylaşmadan önce taslak olarak kaydetmek istiyorsanız çözüme dair işlemler haberimizde.

Tik tok üzerinde takipçi kitlesini artıran kullanıcıları gördükçe sizlerde video paylaşımlarınıza başlamaktasınız. Tik tok üzerinde yapılan video paylaşımlarının görüntüleme sayısını sadece videoyu paylaşan kişi görebilmektedir. Sizler bir video paylaştığınızda videonuzun binlerce kişi tarafından izlenmesi halinde videoların paylaşımlarını artırmaktasınız. Özellikle sosyal medya üzerinde fenomen olmak isteyenler tik toku yoğunlukla tercih etmektedir. Nedeni ise kendinize özgü çekilen videolar otomatik olarak binlerce kişiye gösterimde sunulmaktadır. Tabi videoların sürekli paylaşılması takipçi oranınıza artıracaktır. Yalnız videoların beğeni oranı ne kadar yüksek olursa takipçi kitlesi de o kadar artış gösterecektir. Videoyu paylaşmadan önce aynı videoyla ilgili iki üç video çekip hangisi daha orijinal ise onu paylaşmak daha mantıklıdır. Çoğu tik tok fenomeni de zaten bu şekilde videolarını paylaşmaktadır. Videoyu taslak olarak kaydedebilmeniz için uygulamada ne yapmanız gerektiğini inceleyeceğiz.

Tik tok videoyu taslak olarak kaydetme

Tik tok taslak video oluşturma, tik tok videoyu taslak kaydetme nerede, tik tok taslak video nasıl oluşturabilirim, tik tok taslak video kaydetmeyi göremiyorum, tik tok taslak video, tik tok taslak videonun hazırlanması için yapmam gerekenler nelerdir. Aynı videodan farklı farklı çekip en beğendiğinizi paylaşabilmek için taslak video oldukça eğlencelidir. Hem öncesinde sizler izleyebiliyorsunuz hem de videonun beğeni alıp almayacağını önceden tahmin edebiliyorsunuz.

Tik tok taslak video oluşturma

Tik tok videolarının taslak olarak kaydedilebilmesi için tik tok hesabına girişinizi gerçekleştirelim. Hesaba giriş yaptıktan sonra (+) kısmına tıklayıp yeni videonun çekimini tamamlayalım. Videonun çekme işlemleri tamamlandığında alt alanda bulunan ‘’Sonraki’’ bölümüne tıklıyoruz.

Tik tok videoyu taslak olarak kaydetme, tik tok taslak video oluşturma, tik tok taslak video, tik tok taslak video kaydetme, tik tok taslak nerede, tik tok taslak

Beraberinde karşınıza gelen ekranda video paylaşırken yapmanız gereken bilgiler bulunacaktır. Gelen ekranın alt bölümünde ‘’Taslaklar’’ yazısını görebilirsiniz. Taslaklar alanına tıkladığınızda ekrana ‘’Videonuz taslaklara kaydedildi’’ diye bir bilgi sunacaktır.

Taslaklar alanına kayıt ettiğiniz videonun görüntülemesini sağlayabilmek için profil ekranına geliyorsunuz. Paylaşılan videolarınız arasında en başta olan video sizin taslak olarak kayıt ettiğiniz videodur. Daha sonrasında videoyu beğenmediyseniz aynı videodan bir tane daha çekerek hangisi hoşunuza gittiyse onun paylaşımını yapabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Tik tok videoya tepki veremiyorum

Sağlanan bu işlemle beraber videonuz daha fazla kitleye ulaşıp beğeni oranını yükseltebilirsiniz. Sizin beğendiğinizi diğer kullanıcılarda eminim beğenecektir.

Tik tok videoyu taslak olarak kaydetme, tik tok taslak video oluşturma, tik tok taslak video, tik tok taslak video kaydetme, tik tok taslak nerede, tik tok taslak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here