Paylaş

Tik tok videoyu hızlandırma nerede. Tik tok üzerinde çektiğiniz videoların hızlandırılabilmesi yönündeki ayarların hangi alandan yapılacağını anlatacağız.

Videolara ayrı bir boyut kazandırmayı başaran tik tok hesaplarında gün geçtikçe çekilen videolarında kalitesi artmaktadır. Herkesin kendisine özgü paylaşım yaptığı platform ülkemizde kısa süre içerisinde tüm telefonlardaki yerini almış durumdadır. Keşfet bölümüne düşen videoları izlerken geçen zamanın nasıl geçtiğini anlamak mümkün olmamaktadır. Kendinizi kaptırdığınız taktirde saatleri hemen eritebildiğinizi de görebilirsiniz. Tik tok hesaplarında video izlediğiniz esnada içeriklerin hızlandırıldığını görebilirsiniz. Belli bir alanın hızlandırılıyor olması oldukça etkileyici gelmektedir. Sizlerde tik tok uygulamasını indirdikten sonra eminim ki belli bir süre sonra video çekip atmaya başlayacaksınız. Çünkü uygulama sizi buna doğru itmektedir. Hızlandırılmış bir video çekilimi sağlamak için ise gereken ayarların nereden yapılacağını sunacağız.

Tik tok videoyu hızlandırma nerede

Tik tok video hızlandırma, tik tok hızlı video çekme, tik tok hızlı video nasıl çekilir, tik tok videoyu hızlandırmak istiyorum, tik tok çektiğim videoyu hızlandırmak için ne yapmam gerekiyor, tik tok videonun hızlı hareket etmesi için ne yapmam lazım. Videonun belli bir alanını hızlandırmak istiyorsanız ya da komple hızlı bir video çekmek istiyorsanız buna bağlı gerçekleştirilecek olan işlem aşamalarını tek tek yazımıza konu aldık.

Tik tok hızlı video çekme

Hızlı bir video çekme için öncelikle uygulamaya girişimizi gerçekleştirerek oradan da (+) işaretine tıklıyoruz. Videoyu çekmeden önce sağ üst alanda Hız adı altında bir seçeneğin olduğunu görmeniz gerekiyor. Bu seçeneğe tıkladığınızda videonun belli alanında ne kadar hızlanma olmasına ilişkin bilgi karşınıza sunulacaktır.

Tik tok videoyu hızlandırma nerede, tik tok hızlı video çekme, tik tok videoyu hızlandırma, tik tok video nasıl hızlanır, tik tok video hız ayarı, tik tok video hızlandırmayı bulamıyorum
  • Orta ekranda 1x,2x,3x seçeneklerinden videonun hızlandırma değerini seçerek işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.
  • Daha sonrasında orta tuşa bastığınızda video çekme normal hızla çekilirken video çekme bittikten sonra izlediğinizde hızlı şekilde devam ettiğini görebilirsiniz.
  • Ayarları bu şekilde sağladıktan sonra olur da bir problem yaşarsanız bunu bize yorum alanından belirtmeniz halinde gereken kontroller sağlanacaktır.

Tik tok videoyu hızlandırma nerede diye merak edenler için konunun araştırmasını yaparak çözüme ilişkin bilgileri de siz değerli okurlarımıza sunmuş bulunuyoruz. Tik tok hakkında farklı yaşanan sıkıntıları aynı şekilde yazı altında bulunan yorum alanına ekleyebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Tik tok güzellik modunu kapatamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here