Tik tok videoyu gif olarak paylaşma. Videoyu gif haline getirip başkasına gönderebilmek için tik tok hesabında nelerin gerekli olduğunu inceleyeceğiz.

Gif özelliği haraketli resim olacak şekilde twitter uygulamasında kullanılmaya başlandı. Ancak zaman içerisinde tüm hesaplardaki yerini hızlı bir şekilde aldı. Şuan da instagram, twitter, whatsapp, bip messenger gibi tüm uygulamalarda gif gönderimi sağlayabiliyorsunuz. Fakat tik tok kendi içerisine öyle bir özellik barındırıyor ki kullanıcıların videolarını gif haline getirebiliyorsunuz. Dönüştürme işlemleri bittikten sonra GİF haline getirdiğiniz görseli istediğiniz kişiyle whatsapp ya da sms üzerinden istediğini alandan gönderim gerçekleştirmesi sağlayabilirsiniz. Özellik uygulama da varken bunu kullanmamak elde değil. Her türlü videonun GİF haline getirip gönderilmesi sohbet ettiğiniz kişiyle de yapacağınız görüşmeyi daha eğlenceli hale getirecektir. Videoyu GİF haline getirebilmek için ise uygulama içerisinde hangi adımların nereden sağlanacağına ilişkin tüm detayları yazı içerisinde sizlere aktaracağız. Hazırsanız şimdi tüm işlemlerimizin nasıl olduğuna birlikte bakalım.

Tik tok videoyu gif olarak paylaşma

Tik tok videoyu gife dönüştürme, tik tok videoyu gif haline getirme, tikt ok videoyu gif olarak nasıl paylaşabilirim, tik tok videomu gif yapılmıyor, tik tok videoyu gife dönüştürmüyor, tik tok videonun gife haline getirmek için hangi adımların sağlanması gerekiyor. Tik tok video bağlantılarını farklı hale getirmeyi başardığı için her geçen gün daha da popüler bir sosyal medya uygulaması haline gelmektedir. Yakın zaman içerisinde inanılmaz bir kitleye sahip olan tik tok hesabında gif özelliği ayrı bir boyut kazandı.

Tik tok videoyu gife çevirme

Hesabınıza giriş işlemi sağladıktan sonra GİF olarak paylaşmak istediğiniz bir videoyu ilk olarak dönüştürme işleminin nasıl yapılacağını konu alacağız.

Tik tok videoyu gif olarak paylaşma, tik tok videoyu gife dönüştürme, tik tok videoyu gif yapma, tik tok videomu gif olarak paylaşma, tik tok video gife dönüşmüyor, tik tok videoyu gif yapamıyorum

  • Öncelikle istediğiniz videonun üzerine geliyoruz. Videonun hemen sağ tarafında bulunan ‘’Paylaş’’ butonuna tıklıyoruz.
  • Beraberinde karşınıza bir çok seçenek çıkacaktır. ‘’GIF olarak paylaş’’ butonuna tıkladığınız da seçtiğiniz video otomatik olarak dönüştürülmeye başlanacaktır.
  • Video dönüştürülmeye başlandıktan sonra işlemlerin tamamlanmasını bekleyelim.
  • %100 dilim dolduktan sonra artık video dönüştürülmüş hale gelmiş haldedir.
  • Sonrasında hangi alandan gönderim yapacağınıza ilişkin seçenek karşınıza sunacaktır.
  • Siz nereden paylaşmak istiyorsanız bu açılan pencere ekranından o alanda paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz.

Yapılan ayarlarla birlikte artık tik tok videoyu gif olarak paylaşma işlemlerini tamamlamış olması gerekiyor. Olurda sorun yaşadığınız hata aldığınız bir alan olursa bunu yorum alanından memnuniyetle bize iletebilirsiniz. Tarafımızdan alınan hata incelenerek yine yorum kısmından sizlere bilgi aktarılacaktır. Dilerseniz size özel hazırladığımız Tik tok tepki ver çalışmıyor gözükmüyor yazımıza bakabilirsiniz.

Tik tok videoyu gif olarak paylaşma, tik tok videoyu gife dönüştürme, tik tok videoyu gif yapma, tik tok videomu gif olarak paylaşma, tik tok video gife dönüşmüyor, tik tok videoyu gif yapamıyorum Tik tok videoyu gif olarak paylaşma, tik tok videoyu gife dönüştürme, tik tok videoyu gif yapma, tik tok videomu gif olarak paylaşma, tik tok video gife dönüşmüyor, tik tok videoyu gif yapamıyorumTik tok videoyu gif olarak paylaşma, tik tok videoyu gife dönüştürme, tik tok videoyu gif yapma, tik tok videomu gif olarak paylaşma, tik tok video gife dönüşmüyor, tik tok videoyu gif yapamıyorum

Önceki İçerikFacebook video yüklerken kalite düşüyor
Sonraki İçerikKlavyemde apple işareti gözükmüyor nerede
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here